Příspěvky uživatele - 8.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moruše, 20.5.2020
Jak vám letos rostou moruše? Říká se, že se na ně zapomnělo a teď zažívají obrození, ale je to jen o tom, že se dají pěstovat jen v těch nejteplejších lokalitách. Jak budou dál pokračovat takové jara jaké zažíváme v posledních letech tak s nima... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
Mam z toho dojem že si vymýšlíte Jaro chlazení, uvolněná biosložka, málo oleje mohl zavinit taky 100 okt. O 2t psal, že šla do motoru špatná směs a jaka je poruchovost u půl roční pily stihl?
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
No právě, placebo, kdyby nebyly názory, že výkon je víc motor jede víc. Přeci více výkonu víc tepla, víc zatížení motoru, nebo ne?
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
Ajo díky, koukal jsem na česky psané. A jak ovlivní předstih 2t se 100 okt? V jakési diskusi o motorech se píše,,, byl jsem na školení mechaniků Honda, 100 okt má v motoru silný dekarbonizační účinek''' Pro 4t bych měl vysvětleno, olej se nasytí... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
Mno že se nezadře starý vyčochtaný motor je informace na prd.
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
O tom zapalování nikde o předstihu nepíšou. Změní se prý bod zážehu aby pila nekopla na startu. Kde se píše o předstihu Jaro Š? Našel jsem že se modul nastaví na nějakou mezeru na pevno. 
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
Tedy 100 okt benzín je strach z biosložky? Více je zajímavý 4t, tu se opakuje situace z minulé doby minerální olej a aditivovaný minerální olej. Někdo tu psal, že motor 4t byl černý uvnitř. Není v tom souvislost že se motor vyčistil do oleje? V tom... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
Máte ověřeno, že motor křovinořezu má nastavený kompromis předstihu na 100 oktanový benzín? Ten kompromis bude kolem hodnoty 95. Souběhem více činitelů se strojček se 100 oktanem zastaví. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika