Příspěvky uživatele - 107.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskve 2023, 8.4.2023
Mám stejnou zkušenost s placatou broskví Saturn jako pisatelka s příspěvkem z 6.4.2023. Hodně praská, je to neskutečný magnet pro včely a 80% ůrody shnije před dozráním. Stačilo 5 sklizní a když se to pořád opakovalo, tak byl stromek odstraněn. Jeho... celý příspěvek >
Adoptuje kvočna cizí kuřata?, 29.5.2021
Já měla maransku kvočnu a dala jí dvoudenní kuřata v noci a přijala všech 7 ks, pak další noc jsem přidala 6 týdenních a také je přijala. A ještě jsem brahmánce dala 14ti denní a také je přijala v noci. Doma mi neustále pípaly a pod kvočnou jsou... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk 2021, 13.4.2021 Obsahuje fotku
Na obrázku je meruňka Veharda, která byla včera ze všech odrůd nejvíce rozkvetlá, cca 20 % rozkvetlých pupenů. Dnes je taky bílá, ale od sněhu... Ostatní odrůdy mají teprve pár kvítků jako Leskora a Tsunami, poslední v kvetení bude opět... celý příspěvek >
A přece není po meruňkách, 19.5.2020 Obsahuje fotku
Letos jsou meruňky obsypány plody, již třetí rok za sebou.Dvě vlny mrazu s -7 stupni byly i u nás, ale stromy naštěstí ještě nekvetly. Kolem 20. dubna na konci kvetení přišel mráz -2,5 st., celou noc jsem pod nimi zatápěl a tak to přežily. Na konci... celý příspěvek >
Malé papriky, 20.6.2013
AMY ve skleníku je už zralá, kapie plody kolem 10 cm, ale paprikám venku asi před týdnem opadaly listy, ať byly pod tunelem nebo mimo. Myslela jsem, že jsem, že jsem je spálila hnojivem, ale už znovu obrůstají - takže kdoví, o se stalo...
Choroba na révě, 15.6.2013
Po Vaši poznámce o koncentraci jsem si pozoně přečetla příbalový leták. Na likvidaci hálčivce je třeba pětinásobně vyšší koncentrace než na padlí - proto se stříká při rašení. Tuším, že zrovna Solaris padlím netrpí, no zkusím tu nižší koncentraci,... celý příspěvek >
Choroba na révě, 15.6.2013
Děkuji za odpověď. Stříkla bych večer, rosa spadne snad až k ránu. 
Choroba na révě, 15.6.2013
Nemám napadené listy, ale květenství Solarisu - měl nádherná květenství, ale postupně černá, až upadne. Právě jsem se vrátila z poměrně dobře zásobeného zahradnictví, ale ze zde výše uvedených přípravků proti hálčivci nic neměli, nabídli mi jen... celý příspěvek >
Fíkovník, 12.6.2013
... kousek od Zlína mám dva tříleté fíkovníky ve studeném skleníku. Loni omrzly, orašily, letos zimu přečkaly dobře, ale zatím fíky nikde. Jeden z Kruhu Brown T., druhý ze zahradnictví našeho. Dává m jim tento rok, pokud nezarodí, oba jdou dopryč...
Sunburst - zkušenosti, 11.6.2013
... mám ji víc jak pět let - za celou dobu pár velkých pevných třešní s hoodně velkou peckou. Kvete jako divá, krásně roste, ale plody nikde, takže je jedno, jestli to NIC nazývají chrupkou nebo srdcovkou... 
Co vaše réva? (2013), 11.5.2013
450 m, kvetou Vostorg muškatnyj, Solaris a rondo i po třech květech na pupen, Supr extra - totálně vyhořel, na dvoumetrovém výhonu jediný živý pupen, ale s květem, Bianka na zdi vyčkává. Stříhala jsem přesně 1. února, jeden z mála hezkých dnů,... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 9.5.2013
... prosím, kde jste koupil tunel, pod kterým melouny pěstujete? Ď.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika