Příspěvky uživatele - 87.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň - škůdci, 19.5.2020
To Vám gratuluji, podle obrázku máte "předpisovou" hrušeň a v tuto chvíli to vypadá na bohatou úrodu (teď ještě aby nepřišly kroupy...). Ale chtěl bych se zeptat - čím stříkáte? Já bych preferoval něco co nejvíc eko - na hrušeň (rez) mám síru, na... celý příspěvek >
Hrušeň - škůdci, 18.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, měl jste pravdu, rozřízl jsem několik deformovaných plodů a v každém jsou červíčci. Když to vidím, tak už se nedivím, že na trhu nelze sehnat "Česká hruška". Buď Vám úrodu poškodí rez hrušňová, anebo tito "červíčci". Bez chemické ochrany... celý příspěvek >
Hrušeň - škůdci, 10.5.2020 Obsahuje fotku
Chtěl bych poradit s identifikací škůdců na hrušni - na obrázku jsou dva plody - ten "okousaný" bych tipl na mravence. Ale s tím deformovaným si nevím rady - poradíte? Radek
Bílá lepová deska - identifikace škůdců, 10.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, na lepovou desku nastraženou na pilatky se mi nalepilo množství o něco větších, snad už mohu naspat "much". Nevíte náhodou, co jsou zač ony - jestli jsou to škůdci, a tak? Radek
Bílá lepová deska - identifikace škůdců, 21.4.2020
Děkuji, moc jste mi pomohl - pro mě je prostě moucha jako moucha (teda vosička). Ohledně postřiku se nebojte, zkouším výluh z quassaia amara, aplikuje se přímo na švestku po opadu lístků, takže by neměly být zasaženy neškodné organizmy. Sám jsem na... celý příspěvek >
Bílá lepová deska - identifikace škůdců, 21.4.2020 Obsahuje fotku
Děkuji za upřesnění - ono ty hezké obrázky i popisy z internetu jsou dost matoucí a žádná "moje moucha" (teda vosička) se jim moc nepodobala, neb je rozplácnutá. Podle Vašeho popisu jsem si dovolil zakroužkovat, jestli jsou to ony, abych příště... celý příspěvek >
Bílá lepová deska - identifikace škůdců, 21.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, umístil jsem bílou lepovou desku na slivoň, za účelem identifikace mouchy pilatky švestkové. Problém je, že mouchu pilatky švestkové nepoznám. Prosím tedy o radu, zda na lepové desce umístěné na slivoni je nějaký škůdce, který by mohl... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 14.4.2020
Dobrý den, to by asi mohlo být ono, velice děkuji za tip. Radek
Identifikace rostliny, 13.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, každý rok mi na květinovém záhoně vyroste toto "listí", ale květu jsem se snad ještě nikdy nedočkal - nepoznáte někdo náhodou, co to je za květinu? Radek
Narex EPR, 20.3.2020
Pro případné použití - delší strana pružiny má být zaklesnuta na obrázku zhruba v úhlu 0° (čili doleva) a západka má tlačit doprava. Slouží k zabránění spuštění motoru pily při doběhu, takže ve chvíli, kdy motor dobíhá, zablokuje spoušť. Po doběhu... celý příspěvek >
Narex EPR, 17.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit se složením pily Narex EPR (tj. elektrické). Vyčistil jsem mazání řetězu, což se ukázalo jako hračka, nicméně při zpětném skládání jsem narazil na pružinu a takovou plastovou "západku". Pokud by západka byla... celý příspěvek >
Všetana s mušlí - NL, 16.3.2020 Obsahuje fotku
Zaujal mě nález mušle v cibuli "Všetana" (Nohel Garden). Kromě toho je při dalším zkoumání zvláštní, že jako země původu je uvedeno Holandsko. Nemá někdo ponětí, jak to že se cibule sazečka "Všetana" pro český trh pěstuje v Holandsku a co tam s tím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika