Příspěvky uživatele - 61.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 17.10.2023
Ano, stříška je dobrá věc. Vždycky jsem ji propagoval.            Vladimír
Rajčata 2023, 17.10.2023
Díky za informaci, ale u vás tam v Severních Čechách bylo asi počasí trochu jiné než u mne na Jižní Moravě. Zajímalo by mne hlavně hodnocení někoho, kdo to má blíže ke mně. Pochopitelně to je jen sonda, jestli mohu doufat v to, že ta má idea... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 16.10.2023
Laboroval jsem s vodivostí zálivky u cherry rajčat. Když jsem v průběhu tohoto měsíce trhal postupně cherry rajčata, tak mne překvapila u některých odrůd jejich velká sladkost. Neměl jsem sice srovnání, ale zdálo se mně, že třeba takové Goldkrone a... celý příspěvek >
Růžice brokolic a květáků, 7.6.2020
Ještě jsem chtěl dodat, že u brokolice by to mělo také svů význam, protože na přímém sljunci má růžice květů snahu se dříve rozevírat a tím se palice znehodnocuje.            Vladimír
Růžice brokolic a květáků, 7.6.2020
Pokud si pamatuji, tak se listy u květáku vždycky zalamovaly. Asi také proto, když byl záhon plný rostlin 30- 40 tak nikdo neměl čas se zabývat nějakým svazováním. Jinak si myslím, že pro nás, kteří máme pár rostlina a zemědělství není naší obživou... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň, 7.6.2020
Musím oponovat. Bramboy jsou jednoznačně zdrojem plísně bramborové. JInak by se tato plíseň nejmenovala u nás plíseň bramborová (Phytophora ifertans). Plíseň bramborová je nejnebezpečnější chorobou, která může během pár dní znkičit celý porost... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 18.5.2020 Obsahuje fotku
Tak u mne ty košťáloviny vypadají pozitivně a stejně tak i ty ledové saláty. Košťáloviny jsem měl zakryté sklem abych je trochu přirychlil. Dnes jsem ta malá pařeniště oddělal, protože je v dohledné době budu potřebovat pro meluny a okru. Asi příští... celý příspěvek >
A přece není po meruňkách, 18.5.2020
Asi jsem se vyjádřil nepřesně. Ne že by nezmrzly, ale nezmrzly všechny. Možná to bylo tím, že má zahrada je také trochu na kopci  (270 m n.m.) a hlavně proto, že na zahradě mně pořád fouká směrem od západu od Brněnské přehrady z tzv.Svrateckého... celý příspěvek >
Pekingské zelí a dřepčíci, 18.5.2020
Jestli se v blízkém okolí pěstuje řepka, může Vám po opylení příští rok z těch semen vyrůst opravdu něco zajímavého, třeba přísada do benzinu.   Ona řepka je stejně jako pekingské zelí z rodu Brssica, v němž se druhy docela dobře mezi sebou... celý příspěvek >
Má to cenu?, 22.4.2020
U nás se říkávalo, že nejblbější sedlák má největší brambory. Nevím jestli to dnes ještě platí, ale asi to mělo znamenat, že pěstování brambor není žádná věda a čím víc se s tím člověk párá, tak tím horší to může být. Tak zvesela do toho a dejte nám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika