Příspěvky uživatele - 120.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skrútené listy, 15.5.2022
Hálčlivec višňový větve vyholí, potom začínají metlovitět. Tady se listy kroutí, což je typické pro mšici. Tady nové výrustky už rostou klasicky.
Skrútené listy, 15.5.2022
Letos je to snad všude, kde jsem se díval. Hálčlivec to není, jsou to přelétavé mšice, které nepřenáší mravenci, takže je tam nenajdete. V předjaří jsem stříkal i Calipsem a stejně přilétly a nacucly si. Myslím si, že na tyhle prelétavé mšice, není... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 6.5.2022
Mám dvě asi sedmým rokem, a až letos začaly plodit. Já bych to hned tak nevzdával, například Durancie také plodí až po několika letech, no a výsledek také stojí za to čekání. Rostou mi hezky a bujně, takže v příštích letech, očekávám i bohaté... celý příspěvek >
Kadeřavost na jap. švestce?, 15.5.2020
Navíc plody na takto potižených větvích nezmrzly, plody jsou OK.
Kadeřavost na jap. švestce?, 15.5.2020
To je zajímavá teorie. Mě se to ale na mladých stromech začalo šířit postupně. Ty nejpostiženější větve jsem už i ostříhal, listy byly úplně zkroucené. 
AKU sekačka - jakou vybrat?, 24.4.2017
Koupil jsem v Lidlu Flora Best se záběrem 37cm a 2ks Aku v balení.za 5.990,-.Zatím 1xpoužito.Posekal jsem předzahrádku cca 10m2+malou zahradu za domem cca 130m2.Na jednu baterku.Velmi lehká.Snadná manipulace.Uvidíme jak kvalitní budou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika