Příspěvky uživatele - 63.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se postarat o nový černý rybíz, 30.3.2021
Myslíte, že z něj nic nebude? Dnes jsem ho na radu někoho výše zastřihnul. Mám ještě jeden starší černý rybíz, respektive hodně starý a loni jsem ho zmladil (až loni jsem přišel na to, že něco jako omlazovací řez existuje a předtím měl snad 10leté... celý příspěvek >
Jak se postarat o nový černý rybíz, 29.3.2021
No koupil jsem z internetu, asi bylo lepší koupit někde osobně :-(. Jinak jaká je nejsladší odrůda černého rybízu? Koupil bych případně nějakou novou sazenici.
Jak se postarat o nový černý rybíz, 29.3.2021 Obsahuje fotku
Zdravím, loni na podzim jsem zasadil keřový černý rybíz, odrůda Titania. Mám teď na jaře s ním něco udělat? Něco zastřihnout? Nemám ho zasazený příliš hluboko? Děkuji.
Jak ostříhat sloupovitou jabloň?, 18.3.2021 Obsahuje fotku
Zdravím, tady zakladatel tohoto vlákna. Tak jsem jabloň zastřihl, je to takto dobře? Bohužel jsem ještě nesehnal, čím bych měl zatřít rány. Štěpařským voskem? nevadí když se zatřou až později? Pod stromem jsem vyplel plevel, rozhodil cererit a... celý příspěvek >
Identifikace rostlin, 14.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit o jaké keře/stromky se jedná. Keř 1 vyrostl sám od sebe pod švestkou, je tam asi 2 - 3 roky. Zatím neměl ani žádné květy. Druhý keř (nebo to je stromek?) je cca 2 roky starý, roste u kompostu, také poblíž... celý příspěvek >
Špatně rostoucí malý rybíz, 19.4.2020
Půda by měla být lepší, na staré zahradě byla více jílovitá a hlavně tam skoro všude byl polostín a nedařilo se tam téměř ničemu ani zelenině a také tam bylo neskutečně mnoho slimáku (což rybízu ale nejspíš nevadí). Na nové zahradě skoro slimáci... celý příspěvek >
Jak zachránit umírající kanadskou borůvku, 19.4.2020
Děkuji všem za rady. Zkusím ji tedy ostříhat i otrhat květy a koupit ten půdní okyselovač, pokud nepřežije nebo pořád moc neporoste, tak koupím raději novou sazenici a udělám ji tu jámu s rašelinou.
Špatně rostoucí malý rybíz, 19.4.2020
No na jaře kolem ní rozhazuju cererit a i trošičku kompostu. Zalévám velmi nepravidelně, jen když je velké sucho.
Jak zachránit umírající kanadskou borůvku, 18.4.2020
Dobrý den, na zahradě máme kanadskou borůvku, která už tam pár let roste (my jsme zahradu koupili už s ní). Bohužel je zasazena v normální půdě a lze vidět, že ji to vůbec neprospívá. Všechny výhony kromě jednoho jsou úplně uschlé a mrtvé. Ten... celý příspěvek >
Špatně rostoucí malý rybíz, 18.4.2020
Ještě jsem zapomněl zmínit, že na nové zahradě už roste 3 roky, to už bych čekal, že začne "něco dělat".
Špatně rostoucí malý rybíz, 18.4.2020
Dobrý den, na zahradě jsme měli několik černých rybízů, poté jsme se přestěhovali na novou zahradu. Vyryl jsem jednu nejmenší rostlinku toho rybízu, který rostl ve svahu v polostínu. Zasadil jsem ho na novou zahradu, kde je v podstatě na přímém... celý příspěvek >
Okurek - pouze samčí květy, 24.6.2018
Dobrý den, vysadil jsem na záhon 3 doma předpěstované sazenice odrůdy burpless tasty green. Doma rostly dobře, až jsem je dal na záhon tak jim zbělely listy - asi že nebyly zvyklé na přímé slunce. Nevěděl jsem jestli se vzpamatují, tak jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika