Příspěvky uživatele - 248.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka Congat, 31.8.2023
20m pro včeličky nic neznamená .           Lída
Uvadá sekvoj, 29.8.2023
Nezlobte se, ale jak na první fotce nahoře ve vlákně, tak teď mi připadá, že je hrozně přeléváte... Psal jste o drenáži, že pár kamínků... Chce to do květníku dát dolů vrstvu kamínků, na to dát kousek netkané textilie a pak až dát zeminu + rostlinu.... celý příspěvek >
Poškození kanadské boruvky, 28.8.2023
Já myslela ne zalití za slunce, ale pokropení listů za slunce, pak kapky působí jako lupa. Lída
Poškození kanadské boruvky, 27.8.2023
Také bych to jako tazatelka tipla na slunce. Nejvíc poškozené jsou horní listy, ty spodní méně. Pokud by to bylo, jak je tady uváděno vyzařováním kamenů ap, odnesly by to víc ty spodní. Připadá mi to, jako když ji někdo "osprchoval vodou" za ostrého... celý příspěvek >
Napadená Jabloň- spálené plody, 26.8.2023
Předpokládám, že to máte mladší stromky. Takové potřebují v těch horkách, co teď byly, pořádně zalévat. Navíc sloupovité se pěstují na slaběji rostoucích podnožích, což znamená, že nemají kořeny moc hluboko, takže si pro vodu nemohou kořeny "dojít do... celý příspěvek >
Semena na roubování, 25.8.2023
Ne, neroubuji, na levou ruku moc nemohu a jednou to neudělám, ale mrzí mne to spíš kvůli roubování stromků  :-((  Ale zkusila jsem něco najít - ony ty podnože jsou všechno mezidruhoví kříženci s mohutným kořenovým systémem. Takže asi... celý příspěvek >
Rymovnik opadává, 25.8.2023
Nebyl přelitý? Snese občasné proschnutí půdy spíš, než trvalé vlhko. Asi bych zkusila dát ho do čerstvé zeminy, nebo můžete dát jednu/dvě větvičky do sklenice s vodou, aby pustily kořínky (i když nevím, už je dost... celý příspěvek >
Semena na roubování, 24.8.2023
Stačí zadat "tomastrong plody" a netu na stránkách DONAPO píší u Tomastrongu, že má plody téměř nejedlé, ale silné kořeny - proto je používaný jako podnož .  Lída
Trsy plesnivých a hnijících plodů, 23.8.2023
Kolonka je společná přímo u výrobku Belanty na AgroBio. Na Agromanuálu je uvedená doba, kdy lze pro danou rostlinu přípravek použít (stejně je tam uvedené BBCH i u Horizonu, který se také - jako Belanty -používá i na moniliovou spálu). U ostatních,... celý příspěvek >
Švestky 2023, 23.8.2023
A to se vám líbí? Vždyť tomu chybí nějaký obsah, jen kecy o ničem... Od kamarádky se občas dozvím, co bývá na fb zahr.fóru za "ptákoviny", vždycky to u kafe dává k dobru            Lída
Je dýně jedlá když je napadená plísní?, 23.8.2023
Jistě, plod je OK, pokud není také napadený. Okurky také sklízíte, i když listy chytnou plíseň            Lída
Trsy plesnivých a hnijících plodů, 23.8.2023
ps - a pokud jste myslel popis přímo u Belanty, kde je uváděno použití od poupěte po skliz.zralost, tak jste asi přehlédl, že kolonka je společná pro moniliovou spálu i moniliovou hnilobu... celý příspěvek >
Trsy plesnivých a hnijících plodů, 23.8.2023
3323.157 - dovolím si oponovat - 55 BBCH jsou ještě poupata.U všech prostředků používaných proti moniliové hnilobě plodů je udáváno použití 70/75-87/89 BBCH podle druhu prostředku, většinou je to od doby začátku vybarvování plodů (viz např.AgroBio,... celý příspěvek >
Ošetření řezných ran, 22.8.2023
No, ono je potřeba na tom balzámu číst i ta malá písmenka, k ošetření čeho je a není vhodný. Nevhodný totiž dokáže i spálit pupeny na celém zakráceném jednoletém výhonu.           Lída
Trsy plesnivých a hnijících plodů, 22.8.2023
ps - AgroBio Opava radí postřik Belanty, OL 3 dny.          L.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika