Příspěvky uživatele - 2.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc rododendronu, 25.4.2023 Obsahuje fotku
Na rododendronu žloutnou a flekatí spodní listy. Poradí někdo, co mu chybí? Je na stanovišti 2. rokem, vedle něj roste druhý, který je zdravý. Půda je kyselá, pod jehličnany. Foto přikládám.
Neznámý strom v Dominikánské republice, 4.1.2023
Jasně, není třeba žádné očkování. Jen sbalit plavky a tradaa. Ale ten pekan to asi nebude, má úplně jiné listy.
Neznámý strom v Dominikánské republice, 2.1.2023 Obsahuje fotku
A tady je ten strom.
Neznámý strom v Dominikánské republice, 2.1.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, v exotice jsem často viděla tento strom (viz.obrázek) a pod ním ležely plody podobné ořechům. Jedná se opravdu o některý druh ořechu?
Škůdce na slivoni, 8.6.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, slivoň má zkroucené listy. Našli jsme na ní housenky a tohoto brouka. Viz. foto. 
Neznámý keř, 30.4.2022 Obsahuje fotku
Pozná někdo tento keř? Mají sousedé a netuší, co je to. Teď na jaře krásně kvete (viz foto). Nemá ještě žádné listy. Hodně v zemi odnožuje. Je spousta mladých výhonků kolem.
Pokojová nebo zahradní azalka, 26.4.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem tuto azalku a nikdo neví, jestli patří na zahradu nebo do bytu. Poradí někdo?
Čistění surfinií, 22.6.2021
Nevím, jestli se starám správně o surfinie. Odkvetlé květy se mají uštípnout nad nimi nebo jen odebrat? Děkuji za odpovědi.
Co je to za strom?, 30.5.2021
Děkuji za odpověď. Tak ten na zahradu shánět nebudu.
Co je to za strom?, 30.5.2021
Děkuji, ale nemá žádné trny.
Co je to za strom?, 30.5.2021 Obsahuje fotku
Tady je foto
Co je to za strom?, 30.5.2021
Prosím o určení stromu, který teď krásně růžově kvete. Viz foto. Je to štědřenec? Viděla jsem zatím jen žlutý.
Nemoc jabloně, 8.10.2020 Obsahuje fotku
Už několikátý rok po sobě má jabloň (odrůdu neznáme) malá jablka s černými fleky. Většina z nich nezralá opadává. Máme 2 jabloně, staráme se stejně a druhá je zdravá a má krásně velké plody. Nevíte někdo, co jim chybí? Přikládám foto.
Neznámý živočich, 26.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, možná můj příspěvek nepatří zrovna sem, ale živočich na přiložené fotce byl na zahradě. Je dlouhý asi 6 cm, šířka těla asi 2 cm. Trochu se pohyboval. Nikdy jsem nic podobného neviděla. Neví někdo, co je to za živočicha?
Název stromku, 21.7.2020
Moc děkuji!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika