Příspěvky uživatele - 131.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak můžu zpracovat špatně vyzrálá rajčata?, 21.8.2020
To se vezmou zelená rajčata a zelená ještě nedozrálá jablka, obojí se šoupne spolu do jednoho igeliťáku a obojí spolu postupně dozraje. Když Vám dozrají dřív rajčata, přidáte do igeliťáků další jejich dávku a naopak.  Není to partyzánština, ale... celý příspěvek >
Špičata vroubkovaná rajčata, 25.7.2020
Tak už se nic nesrovná k normálu, protože celý keříček skončil v odpadu.  Než čekat a čekat, co se z toho vyvrbí, bylo lepší ho vyzmetkovat.
Špičata vroubkovaná rajčata, 22.7.2020
Pěstuju rajčata ve velkých květináčích a v jednom mi jeden keříček decentně řečeno "zparchantěl". Nestíhám ho probrat od výhonků a tak je širší než delší. Což o to, ale nasazené plody se jaksi vymkly zaběhnutým vzorům. Prostě jsou tuhé, vroubkované a... celý příspěvek >
Mulčování štěpkou u rajčat?, 18.6.2020
Dneska mi moje známá předvedla rajčata pěstovaná ve vekých kontejnerech. Všechna měla společné, že byla obložena dřevěnou štěpkou a všechna byla ubohoučká. Proto se ptám starých pěstitelů, či je to vhodné? 
Loňské brambory, 7.5.2020
Děkuji za povzbuzující reakci. Navíc se budu řídit staročeským příslovím:"Čím blbější sedlák, tím větší brambory."
Loňské brambory, 6.5.2020
Zdravím a mám dotaz.  Při pletí záhonu jsem narazila na dva kompletní řádky loňských brambor. Prostě přežily letošní zimu a už teď se mají čile k životu. Žádné hlízy u sebe nemají, jsou to jen "sazenice s kořeny". Mám je nechat, nebo je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika