Příspěvky uživatele - 191.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černé okraje listů jen na roubech Hardyho máslovky, 9.7.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, na dvou větvičkách Williamsovy mám naroubovanou Hardyho máslovku (cca 3 roky). Letos jsem stříknul proti rzi, pomohlo to, ale objevilo se černání okrajů pár listů. Týká se to výhradně listů na obou roubech H.m., a to asi 5 z 25.... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 10.6.2021 Obsahuje fotku
Ještě jednou díky Jirkovi z Poděbrad. Roub čačanské rané od Vás se ujal a vesele raší! Jedno očko jsem zkusil na jiný mirobalán, to nevyšlo. Asi je lepší očkovat v létě (stále se učím). jz77f
Omlazení Třešně, 10.6.2021
Dobrý den, letos na jaře jsem chtěl zlikvidovat také jednu takovou třešeň. Uřízl jsem ji asi 1.5 m nad zemí - a pahýl už krásně raší. Není to to, co jsem chtěl, ale je vidět, že síla kořenů zvládne i tak velký zásah nad zemí. jz77f
Premnozeni mravenci a msice na zahrade, 10.6.2021
S postřikem je problém v tom, že napadené listy jsou zkroucené a postřik se k mšicím nedostane. Máte jinou zkušenost? Co se týče mravenců, je to jednoduché: Chemstop. Stojí sice přes 100 Kč, ale je ho hodně. Je-li kmen relativně hladký, stačí jej... celý příspěvek >
Okurky grafting, 26.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, asi před týdnem jsem narouboval dva melounky na podnože. Jeden na místo odříznutého děložního lístku, druhý do otvoru mezi děložními lístky. Ten první mám už na vzduchu, ten druhý ještě pod igetiťákem. Kdy se mají odříznout děložní... celý příspěvek >
Nemoc meruňka, 18.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos máme moliniózu na obou meruňkách (přikládám foto). Má smysl tyto stromy ponechat a doufat, že příští rok se vzpamatují, nebo je lepší je vykopat? Co si myslíte? Děkuji. jz77f
Jonagold vs Braeburn, 8.4.2021
Chuťově jednoznačně Jonagold.
Rozkvétání meruněk 2021, 4.4.2021
Nechci strašit, ale podle předpovědi počasí to vypadá na další rok bez meruněk .
Je lepší očkovat nebo roubovat?, 21.3.2021
Dobrý den, zatím jsem vždy rouboval, jen meruňky a třešně, s úspěchem. Vloni jsem zkusil roubovat broskvoň a rouby asi nepřirostly kvůli mrazům. Pak jsem někde četl, že broskvoně je lépe očkovat. Je to pravda? Kdy je na to vhodná doba? jz77f
Kdy letos (2021) roubovat peckoviny?, 21.3.2021
Dobrý den, vloni jsem rouboval, když se trochu oteplilo, nato přišly mrazy, na týden jestli se nepletu, a asi se zastavil mízotok a rouby nepřirostly. Letos zatím čekám. Tady v Polabí jsou stále mrazy. Kdy začínáte roubovat? jz77f
Voskovka chřadne, 7.1.2021
Dobrý den, já jsem před více než rokem přestěhoval voskovku z práce domů. Z celoroční teploty nad 20C přešla do místnosti, kde je v létě nad 30C a v zimě 5C. Světla víc. Zalévám ji méně. Výsledek? Daří se jí skvěle, kvete jako v práci. Proto si... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 3.1.2021
Dobrý večer (JzP), moc děkuji za rychlou odpověď a nabídku. Koukal jsem na Mapy, letecký náhled. Tuším, že ten 4. strom je u pěšiny, která vede podél pole ostře doprava od místa, kde ulice končí. Snad to nepopletu. Ještě jednou... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 3.1.2021
Dobrý den (Jirko z Poděbrad), chtěl bych letos zkusit naroubovat nějakou jinou odrůdu na Stanley, např. Čačanskou ranou. Mohl byste postrádat jeden vlk? Jsem taky z Poděbrad. Luděk
Okus plodů paprik - svinky?, 26.7.2020
V paprice jsme objevili škvora. Múže to být jen turista, ale na internetu jsem našel pár diskuzí, kde se píše, že škvoři jdou i po paprikách.. jz77f
Okus plodů paprik - svinky?, 11.7.2020
Vzhledem k tomu, že na místě činu nebyly zanechány stopy slimáčího slizu, vidím to na olgoje chorchoje. jz77f
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika