Příspěvky uživatele - 110.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stromky neraší, 3.5.2020
Zkusil jsem to zatim jen zastrihnout, tak uvidim no 😀
Stromky neraší, 1.5.2020 Obsahuje fotku
Posledni. Jinak na jare jsem stromky nezastrihaval. V loni na jare jsem na to volal zabradnika a ten mi poradil to delat v srpnu a zastrihaval me to nekdy ke konci srpna. Vzdy sem je zastrihnul hned po vysadbe, ale u tehle jsem to nedelal.
Stromky neraší, 1.5.2020 Obsahuje fotku
A dalsii
Stromky neraší, 1.5.2020 Obsahuje fotku
Dalsi
Stromky neraší, 1.5.2020 Obsahuje fotku
...
Stromky neraší, 1.5.2020 Obsahuje fotku
Tady je par fotek
Jak zastřihnout slivoně, 15.4.2018 Obsahuje fotku
...
Jak zastřihnout slivoně, 15.4.2018 Obsahuje fotku
Dobráý den, Moc bych prosil o radu. Nevím si rady se zastřihnutím stromků a neznám nikoho, kdo by mi s tím pomohl, nebo mi alespoň poradil. Vždy sem to zastříhával sám a obávám se, že špatně.  Na fotce jsou Durancie a Čačanská rodná a já... celý příspěvek >
Můžou stromky zmrznout?, 23.2.2018
Jinak o těch mrazech mi říkala matka. Sledovala zprávy kde mluvili o mrazech -20 a o tom, že můžou umrznout stromky a raději by se měli něčím přikrýt. A proto se ptám, protože nemám vůbec představu, jak stromek něčím ochráni. Nikdy jsem to nedělal a... celý příspěvek >
Můžou stromky zmrznout?, 23.2.2018
No já myslel, že je to jedno. Píši do diskuze o ovocných stromách, tak jsem si mysllel, že to stejně vše vyjde na stejno a jestli jde o slivoně nebo jabloň, tak to jsem si myslel, že je jedno. Jinak jsou to trnky-polokmeny.
Můžou stromky zmrznout?, 23.2.2018
Dobrý den, měl bych dotaz  Mám malé stromky, které jsem sadil před třemi lety a slyšel jsem, že příští týden mají přijít velké mrazy, tak se chci zeptat, jestli mi můžou stromky zmrznout? Předem děkuji za odpovědi.
Jarní postřik, 28.3.2017
Děkuju za odpověď. Mě bylo řečeno, že bych to určitě měp postříkat. Ještě jsem si koupil Reldan na pilatku, ale při rozbalení jsem zjistil, že je pouze na jabloň a višeň. Můžu sním popřípadě postříkat i slivoně?
Jarní postřik, 28.3.2017
Zdravím, chystám se na jarní postřik stromků. Protože to dělám poprvé, nechal sem si v obchode poradit, čím stříkat a doporučili mi mospilan 20 sp spartan. Je tohle vyhovující?  A ještě bych se potřeboval s něčím ujistit. V balení je 2,4g... celý příspěvek >
Jak zastřihnout stromky?, 19.11.2016 Obsahuje fotku
stromek zastřihnutý vloni
Jak zastřihnout stromky?, 19.11.2016 Obsahuje fotku
znova, stromek co jsem zasřihl
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika