Příspěvky uživatele - 81.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
Já když sleduju záznamy hlavních stanic na teletextu, převážně nikde nemrzne, jen u nás na zahradě. ;-)
Proč mi nechce prokvasit kvas ze špedlíků a myrabelánu?, 30.3.2024
Nekrmte trola, kterému nevykvasil kvas, ale nateklo mu 4,5 l 80% pálenky. A jak to bylo v té pohádce dál?
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
Tak švédská svíce není zakuřování, na to jsou potřeba třeba balíky slámy a nabo štěpka. Svíčky už odborníci nedoporučují ani zapalovat doma v interiéru pro atmosféru, kvůli toxickým látkám. Stejně tak už je ale v některých zemích zakázáno topit... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
I vyhrabanou trávu tam můžete přidat. Já používám vetve po prořezávce vlastních stromů, chápu, že lidé, kteří mají jen malé tvary a ne stromy, ze kterých se dá něco uřezat, to berou jinak. Já osobně sudy nepoužívám, ale velkosadaři v Buchlovicích... celý příspěvek >
Proč mi nechce prokvasit kvas ze špedlíků a myrabelánu?, 30.3.2024
Netykejte mi, s Vámi po tom co zde píšete za parametry, husy pást nebudu. ;-)
Proč mi nechce prokvasit kvas ze špedlíků a myrabelánu?, 30.3.2024
Já mirabelky nekvasím tak nevím a nedokážu posoudit ani to, jestli májí pecky opravdu tak velký vliv, že je mnoho pěstitelů cedí. Měření cukernatosti pokud nepálíte jen mošt je zavádějící. A řeknu Vám otevřeně, že ani u nejvyzrálejších švestek... celý příspěvek >
Moniliové spále 2024 STOP, 30.3.2024
Záleží jakým zařízením jste stříkal? V takovém větru je nejlepší klasický postřikovač s teleskopem požadované délky a je jedno jestli na ruční a nebo jiný pohon. Rosičům nižší cenové skupiny, se kterým mám zkušenosti bych věřil asi jako výsledku,... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
Za deset kg svíce si můžete koupit metr dřeva v neštípané kulatině a nadělat ty švédské... A nebo koupit nějaké staré plechové sudy a topit v nich i klestem a nebo zahradním ořezem, který je jen za práci a odvoz.
Kadeřavost broskvoně 2024, 29.3.2024
hnědnutí listů...
Kadeřavost broskvoně 2024, 29.3.2024
Kučeravost opravdu aktuálně není žádným ohrožením, ale podobné choroby jsou prodlouženou rukou dalších případných infekcí po oslabení stromu. Ale choroby způsobující tmavnutí listů a tmavku je potřeba ještě pohlídat a obávám se, že jsou na vzestupu.... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 28.3.2024
Mně toho s Pinkcotem kvete víc, třeba i Velká raná a Goldrich, v závěsu odrůdy z Lednice. Zvažuju, že si v budoucnu taky trochu zavčelařím. ;-)
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 28.3.2024
Pinkcot v kráse kvetení může konkurovat i mandloním. Je škoda ho kácet, prvotřídní medotvorná odrůda. Dejte se na včelaření, pokud už nevčelaříte. Ani nevím jak letos dopadla tato odrůda v sadech v Buchlovicích (1 ha). Nenápadně jsem tam napsal dotaz... celý příspěvek >
Moniliové spále 2024 STOP, 28.3.2024
Tak jsem dnes horko těžko několik hodin stříkal v tom větrném počasí těch pár odkvetlých meruněk co mám. Vždy když se hodně rozfoukalo, čekal jsem, a pak zase pokračoval. Pokud stromy zachvátí úžeh, budou moci výrobci Belanty říci, že to bylo tím... celý příspěvek >
Rouby jabloně, 28.3.2024
Pane Petře Mac Intosh jsem vykácel loni a tu Renetu - Parménu mám. Děkuji za ochotu. Ten Heliodor snad do příště doroste, abych si mohl ten jeden stromek přeštěpovat a neměl jen zákrsek od prodejce. Pane PP už je zamražená.
Rouby jabloně, 28.3.2024
Já se letos z jabloní chystal roubovat jen jeden stromek v sadě, korunku na něm ulomila jalovice. Chtěl jsem tam dát Heliodor, který jsem měl objednaný. Bohužel se z něj nedalo nic vzít a navíc po řezu udělaném u prodejce byla na vrcholku špičáku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika