Příspěvky uživatele - 60.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odolné odrůdy rajčat, 25.10.2020
V září jsem projevil zájem o testování nového šlechtění rajčete s provizorním jménem Lorelei. Dle šlechtitele  (Fusion Power) bylo pro křížení použito S.habrochaites a také Pienollo del Vesuvio. Toto rajče by mělo mít zvýšenou odolnost vůči... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 8.7.2020
Máte pravdu. ty cibule vypadají skvěle. Díky za instruktážní fotky. Jen mě zajímá, v jakém sponu jste ty sazenice vysazoval. Na sáčku je napsáno 30 x30 cm, což se mně zdálo příliš. Podle Vašich fotek se mně zdá, že je máte 20 x20 a možná i míň. Je... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 2.5.2020
Máte pěkné sazenice. Já je mám poloviční. Musel jsem je před čtrnácti dny z domu odvézt na zahradu a tam je dát do pařeniště, růst se zastavil.. Musely uvolnit místo pro rajčata. Momentálně je mám pod širým nebem (bez skla) a protože se očekávají... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 29.4.2020
Tak transport těch rajčat se nepovedl. Jak se s tím balíkem na poště a při přepravě házelo a točilo, tak kelímek s hlínou ve svislé poloze spadl na sazenice a polámal je. Tři ze čtyř.  Škoda. Poučení pro příště.... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 29.4.2020
Díky. Kristalon Start nemám, ale jistě něco podobného najdu, případně tomu dám něco s větším množstvím dusík..            Vladimír
Rajčata pro rok 2020, 20.4.2020
Petře, máš pravdu. Rajčata mohou být různých barev a to červená (red), růžová (pink), zelená (green), žlutá (yellow), hnědá (chocolate), oranžová (orange), černá (black), bílá (white) a také moderní barva modrá až do černa, ale tyto já nepěstuji. Já... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 20.4.2020
Ahoj Evi, jak jistě víš, poslat někomu semena není žádný problém, ale poslat takovou odrůdu, aby se dotyčnému líbila a chutnala mu, je těžší. Zatím nad tím, co Petrovi pošlu nepřemýšlím už i proto, že letos budu pěstovat plno nových odrůd... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 20.4.2020
Ahoj Petře, Sazenice rajčat máš pěkné, líbí se mně. Já mám některé stejně velké, také jsem semena vyséval někdy začátkem měsíce března. Mám také plno dalších, které jsem vyséval v průběhu března a ty jsou poloviční. Tyto větší začínám otužovat a... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 20.4.2020
Moc se mně Váš příspěvek líbí. S tím sázením a přesazováním máte pravdu. Pokud se mně podaří s Vámi spojit, tak Vám jistě pro příští sezónu nějaká semena pošlu. VGross seznam cz. Ať se Vám... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 26.3.2020
A co tam chcete pěstovat?
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 26.3.2020
Jak píši výše, tak používám černou tkanou textilii, šířka je cca 105 cm. Dřív byla občas i v obchodech, ale poslední dobou jsem ji neviděl. Já jsem ji nakoupil přes internet, cena jen o trochu vyšší než netkaná. Důležitá je ta trvanlivost, ůdajně 15... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika