Příspěvky uživatele - 60.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní vypěstování sadby květáku, 23.7.2020 Obsahuje fotku
Vysévám všechno stejným způsobem. Místo sadbovače používám kelímky od kávy z automatů, které mám ještě rozdělené na čtyři samostatné díly. Teplotou výsevů jsem se nikdy nezabýval, mám na skříni cca 24 °C (více méně je to všechno ve tmě), Kelímky... celý příspěvek >
A přece není po meruňkách, 15.5.2020
Na jídlo něco bude.            Vladimír
Listopadový výsev zeleniny, 7.5.2020
Tak bych měl zhodnotit to co jsem na podzim zkusil: 1. Nejvíce mně zklamal ten Humil. Celou zimu vypadal velm i dobře, ale vůbec na jaře nenastartoval růst i když jsem ho zaléval. Nevím proč, možná už ty saláty byly dost velké. Nevím. Pokud bych... celý příspěvek >
Likvidace svlačce a pcháče ze záhonu, 4.5.2020
Zajímá mne, jestli někdo z vás tady má zkušenosti s totálním herbicidem v rajčatech. Pokud ano, a nic se nestalo, tak ty rady beru. Zatím jsou jen negativní zkušenosti se zbytky v ošetřené trávě, také v různých prodávaných... celý příspěvek >
Houby v trávníku, 4.5.2020
Nechat je. Já v tom nevidím vadu na kráse. Spíš naopak. Příroda ještě žije.            Vladimír
Jaký je správný termín řezu peckovin?, 29.4.2020
Chtěl bych se zeptat. Úrodu z meruněk už mám sklizenou a tak mne zajímá, jestli mohu už teď řezem upravovat jejich koruny.
Předpěstování košťálovin, 29.4.2020 Obsahuje fotku
Nádhera! To já jsem na tom s těmi svými košťálovinami daleko hůř. Na mém venkovním záhoně jsou minimálně o tři týdny zpožděné. To co jsem od pěstování očekával, že sazenice zasadím a příroda se většinově o to postará, to se nenaplnilo. Místo toho... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika