Příspěvky uživatele - 168.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou zvolit korunu?, 25.4.2023 Obsahuje fotku
Moc prosím o radu zkušenější, chystáme se poprvé sázet meruňku a nevím si rady s tím, jakou u ní tvarovat korunu. Má podle mě jeden terminální výhon a dva boční, navíc blízko u sebe. Na kotlovitou korunu jsou 3 výhony asi málo, že? Navíc jeden jde v... celý příspěvek >
Muze to byt spala?, 21.5.2022
Je tam bodruska. Asi proto nekvete, masivni vyskyt na vsech novych prirustcich, tedy asi na 20vyhonkach...
Muze to byt spala?, 20.5.2022
Dekuji vam obema, mel jsem na mysli tu Moniliovou. O te druhe jsem nikda neslysel. Ano, konce vetvicek se hakovite staceji. Co proti tomu? Konference s tim nejak zije a plodi, zatimco Clappova nemela vloni ani letos ani kvet. G.
Muze to byt spala?, 20.5.2022 Obsahuje fotku
Soused ma znicenou celou svestku, mne to chyta hrusku Konferenci. Muze to byt spala? Jak to mohu osetrit? Strikano proti rzi a msicim. Diky G.
Identifikace plevele, 2.7.2021 Obsahuje fotku
Prosím o identifikace plevelné trávy a radu, co s ní ---
Identifikace plevele a co s ním, 19.8.2020
poradíte mi prosím, co nepěkného mi to roste v trávníku a jestli s tím jde něco dělat? moc děkuji Plevel - fotografie 
Pohyb vody v jezírku, 22.4.2020
Dobrý den, u jezírka jsem vytvoŕil kaskádu z kamenů a teď přemýšlím jak výkonné čerpadlo pořídit. Kaskáda je malá, nejvyšší místo cca 60 cm nad hladinou. Odhaduji že bude stačit průtok 3-5000 l/hod, ale jak to vyzkoušet? Aby voda "hezky" tekla, ani... celý příspěvek >
Jak vyčistit koupací jezírko?, 4.7.2019 Obsahuje fotku
Čišté jezírko
Jak vyčistit koupací jezírko?, 4.7.2019 Obsahuje fotku
Dá to práci
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika