Příspěvky uživatele - 60.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růžice brokolic a květáků, 8.6.2020
Vypadá to nádherně. Matně si vzpomínám, že něco takového tenkrát v kuchyni také bylo. A co brokolice? Pěstujete? Sháním nějaká doporučení na odrůdu s velkou růžicí. Nechci ty, které mají menší hlavní růžici a potom v zálistcích dorůstají menší... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň, 6.6.2020
„Když preventivně stříkáte jako o závod a štěstí nemáte, stejně je přinejmenším část úrody v háji. Chemie rozhodně neznamená jistotu.“ Takže podle tebe, když pojedu do Afriky a nenechám se očkovat, tak jsem na tom stejně jako ten, kdo se očkovat... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň, 6.6.2020
Původní dotaz byl na to, čím stříkat rajčata, aby nechytily plíseň bramborovou. Souhlasím s Kukim, že systémový přípravek Acrobat by měl vyhovovat. Nesouhlasím s vyjádřením, že chemie nepomůže. Acrobat používaný preventivně pomůže i proti ostatním... celý příspěvek >
A přece není po meruňkách, 23.4.2020
Já mám meruňky sklizené. Chtěl bych upravit koruny některých stromů. Kdy mohum začít řezat? Nepoškodím nějak stromy brzkým řezem?            Vladimír
Má to cenu?, 21.4.2020
Motykou stáhnout drny. Protože nevíte jak je ten záhon na tom s živinami, nasypat na záhon nějaké komplexní hnojivo (Cererit, NPK)  cca 2dkg na m2.  Možná přidat i ledek vápenatý ve stejném množství. Potom jemně zrýt, uhrabat. Brambory... celý příspěvek >
Jahodové listy - choroba alebo škodca?, 21.4.2020
Vypadá to na nedostatek fosforu. Bujný růst a chladno, kořeny nestačí dodat dostatek fosforu. Běžné i u jiných rostlin. Jakmile se oteplí, mělo by se to vyřešit.            Vladimír
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika