Příspěvky uživatele - 181.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A co letos plíseň okurková?, 10.7.2021
Letos 2x Acrobatem, tlak chorob je letos u nás silný.
Meruňky 2021, 24.6.2021 Obsahuje fotku
Bergeval u nás na severovýchodě 360mnm, násada obrovská, dělat probirku?
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 21.6.2021
Úplně stejná situace, akorát že jsem lapač několik dnů nekontroloval. Včera jsem to nepočítal, ale dobrých 50 kousků tam je. Nevíš KUKY jak dlouho působí Calypso? Mospilan tady mám v zásobě.
Rozkvétání meruněk 2021, 29.4.2021 Obsahuje fotku
Včera večer rychle ochlazování a o půlnoci už 0°C na ráno hlásili přízemní mrazíky. Zaropil jsem tedy ve čtyřech topidlech, už třetí noc po sobě. Ráno nevím kolik bylo, musel jsem už trochu dospat a v 8h bylo +7°C Uvidím jak účinné bylo přitopování,... celý příspěvek >
Co na mandelinku a bramborovou plíseň, 26.6.2020
22.6 jsem ošetřil Ridomilem Gold (Revus jsem tehdy neměl). Včera jsem byl prohlídnout brambory a cca 30% je žlutá nať. Dnes mi přijde Revus Top, mohu jej po Ridomili použít? Jestli to tedy ještě má cenu a pokud to dnes počasí dovolí. Dík za odpověď
A přece není po meruňkách, 17.4.2020
Jsem ze severní Moravy a příští týden tady hlásí nejchladněji. Leskora, Bergeval to po postřiku Championem zdá se zatím zvládly. Goldrich to schytal už předtím, ale něco přežilo. Pokud bude opět mrznout, uvažuji postřik Boraxem. Údajně je taky účinný... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 15.4.2020
Severní Morava dnes ráno v 5:00 -2,5°C vidím to podobně.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 11.4.2019
Mám letos několik řízků Cabernet Cantor, konkurent Cortis. Pokud dobře zakoření, půjde příští rok do výsadby v počtu 30 hlav. Na podzim jsem už nestačil zorat, tak to bude mít rok zpoždění.
Proč pupeny neraší, 20.5.2017
Děkuji za rady, samozřejmě ponechám výhon nad roubem, z pod roubu mi ani žádný neraší (zatím). Co dělat s hlavou, kterou jsem zastřihl na 2 očka a žádné očko neraší, přitom hlava slzí, takže je živá. Je nějaká šance, že pustí nějaký výhonek z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika