Příspěvky uživatele - 187.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola - rana na kmeni, 19.4.2020
Žádné. Můžete jen čekat, jestli se rána zavalí úplně. A nijak to urychlit nebo přimět strom nemůžete.
Deformacie konárov na broskyni, 17.4.2020
Ale tazatel se neptá, jak dále pracovat se stromem. Tazatel naopak říká, že rodí výborné broskve, i když se jej snažíte přesvědčit, že jeho plody jsou mizerné. A ptá se, jestli má něco udělat s diskutovanými větvemi. Tzn. když mu tak dobře rodí,... celý příspěvek >
Aky strom zasadit?, 17.4.2020
Moruše. Roste rychle, stíní výborně a natvarovat si ji můžete dle libosti (třeba do toho deštníku). Řez snáší perfektně.
Deformacie konárov na broskyni, 17.4.2020
Rány nejsou zavalené, protože jsou stříhané na podzim nebo na jaře. Ostatní rány zavalené jsou. Černá borka je proto, že po ní tekl klejotok a zachnul (mně klejotok teče vždy po větším dešti, takže mám spoustu míst černých - na povrchu). Váš... celý příspěvek >
Deformacie konárov na broskyni, 17.4.2020
Píšete, že broskvoň plodí a plody jsou výborné. V tom případě nic neřešte - pokud stromek prosperuje a není s ním problém, jsou tyto zhojené rány jen estetický problém. Ovoci samozřejmě nic není. Není důvod jej likvidovat.
Melouny 2020, 16.4.2020
Jak to děláte? Já ať dělám, co dělám, nikdy mi na jedné rostlině nevyroste více než jeden plod. Ostatní se třeba i nasadí, ale pak je rostlina záhy shodí. Chovají se mi tak jak melouny, tak dýně. I hloupé malé hokaido vždy udrží jen jeden plod. Půda... celý příspěvek >
Očkování stromků - vykvetl květ, 15.4.2020
Nechci vám ničit naději, ale bohužel budete čekat zbytečně. Z květního pupenu vám žádný výhon nevyroste. To už mám taky z mých počátečních pokusů o očkování třešní ověřeno.
Huba na podpníku, 14.4.2020
Vy asi nerozumíte. V létě při jedné bouřce byl takový vichr, že mandloň s kmenem o průměru 5 cm to ohnulo k zemi. Po pár letech už jsem měl u ní odstraněný kůl a takovou sílu rozhodně nečekal. Ringli to prohnulo jako luk, že kmen zůstal vertikálně,... celý příspěvek >
Huba na podpníku, 14.4.2020
Tak ještě jednou - mám v několika případech prakticky ověřeno, že houba se na zdravý stromek nerozšíří. I když je s ním v kontaktu a tlačí se na něj. A k tomu kůlu - mnohá místa jsou dosti větrná a v posledních letech se střídají různé směry... celý příspěvek >
Huba na podpníku, 14.4.2020
Hniloba kořenového krčku? Na druhu houby nezáleží. Prostě houba dřevokazná obecná. Ta houba neroste na dřevěném kůlu, pouze na stromku. V tom bych problém neviděl. A z vlastní zkušenosti vím, že i když mi vyroste houba na opěrném kůlu v těsné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika