Příspěvky uživatele - 167.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velmi rané broskve, 11.7.2020
Dokážete někdo porovnat popisovaný Springcrest se starší Favoritou Moretini III? Co do odolností, doby zrání a chuti (i když ta je subjektivní).
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 13.4.2020 Obsahuje fotku
Letos jsem zjistil vysoké procento poškození květenství jabloní ještě před rozkvetením - viz foto. Objevuje se to každý rok ale ne v takovém množství. Nevíte, co to může být? Květenství jakoby zaschne a při doteku odpadne. Květopas, mera? Díky... celý příspěvek >
Dukát, 8.4.2020
Toto vlákno mi nějak uniklo, ale rád bych se alespoň dodatečně podělil o svou zkušenost s Dukátem. Od r. 1982 jsem pěstoval 3ks v lokalitě 290m n m, slunné stanoviště, podnož M2, velice kvalitní černozem ale zálivka pouze přírodní (žádný zdroj vody... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika