Příspěvky uživatele - 145.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba ovocných stromů na horách, 14.7.2020
Dobrý den Dominiko, také mám chatu v Beskydech, Morávka 750 mnm, jižní svah, přesně jak píšete, větrno, chladno, hodně sněhu. Ráda bych se zeptala, jaké ovocné stromy jste nakonec vysadila, a jaké přežily, resp. co by jste mi nyní po 8 letech... celý příspěvek >
Jak pročistit bazén od pylu, 20.5.2020
V bazénu máme pyl z řepky. Zkoušeli jsme vločkovač i projasňovač od Marimexu a taky vůbec nic 😥. Zkusime tedy ten filtr před skimer co radí pán.
Bílé skvrny na listech rajčat, 11.4.2020
Nevím. Proč mě to pořád odhlasuje :-) Jen doplnuji. Že ty tečky bílé a následné uschnutí listu mi dělá jak rajčata Aztek, tak Vilma.
Bílé skvrny na listech rajčat, 11.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, je to právě divné, že už je to týden. A ty poškozené listy jsem ostříhal. A stále se mi to dělá na listech rajčat. Sazenice mám spolu s papriky a ty jsou zdravé. Hlína je taky stejná. Mám je vypěstované ze semínek. Mám je na balkoně... celý příspěvek >
Aztek a Vilma, 8.4.2020
Dobře, dekuji moc :-)
Aztek a Vilma, 8.4.2020
Mám je zasadit taky hlouběji do kbelíku, vytáhnou se mi potom ještě?
Aztek a Vilma, 7.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mam sazeničky vyseté 15 ledna. Aztek a Vilma balkonové keříčkové. Začínám je dávat pomalu ven. Aztek a Vilma. Nevím, jaké výšky asi dorůstají. Aztek má as 15 a Vilma 20 cm. Začínají kvést, mam květy odstranit ať jdou do... celý příspěvek >
Bílé skvrny na listech rajčat, 2.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Tohle se mi udělalo na sazenicích, víte někdo co to je? Na plísen to nevypadá? Sazenice jsem přesadil do větších květináču prřed 5 dny.  Dva dny zpět jsem zapomněl zavřít ventilačku, že by zimou? Nebo slunce? Včera na... celý příspěvek >
Rajčata na balkoně uvadají, 19.5.2019 Obsahuje fotku
Nevím co to je. A proto se ptám 😀
Rajčata na balkoně uvadají, 19.5.2019 Obsahuje fotku
Lidi. Já pěstuji na balkoně druhým rokem teprve. Nemám žádné zkušenosti. V loni jsem měl keříčková rajčata a papriky. Na stejném místě jako teď a to na parapetě. A sklízel jsem až do listopadu. Tohle vidím poprvé u rajčat. Další fotky. Díky za... celý příspěvek >
Rajčata na balkoně uvadají, 19.5.2019 Obsahuje fotku
Další
Rajčata na balkoně uvadají, 19.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám zakoupeno 6 sazenic rajčat tyčových cherry.  3 jsou z jiného obchodu. Sadil jsem večer na Žofii. Rajčatový substrát. Na spodku kameny a na kamenech kravský hnůj. Sazenice a jejich kořeny se hnoje nedotýkají. Zálivka... celý příspěvek >
Nevíte co je to za odrudu, 2.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, nikdy jsem nic nepěstovat. Až letos na balkoně rajčata a papriky v truhlíku. Bohužel jsem koupil sazeničky a neznám název a celkem by mě to zajímalo. Kdyby jste náhodou někdo věděl, tak budu velice rád. V obchodě mi tvrdili, že je to... celý příspěvek >
Mavuň - Centranthus, 30.4.2015
Dobrý den, jak dlouho klíčí si už nevybavím, zato až se jednou uchytí, bude se vysemeňovat až Vám to milé nebude. Ale jinak je to hezká trvalka a roste i na těch nejsušších místech.
Založení zahrady, 30.4.2015
Dobrý den, záleží i na kolik je půda propustná, a místo větrné. Ale obecně by se na jihozápad mohl hodit ibišek, ořechoplodec, čilimník, nízké tavolníky, levandule, svatolína, šalvěje, mavuň, šanta, čistec vlnatý i grandiflora, bergenie (ať máte i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika