Příspěvky uživatele - 32.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešně zmrzly, 6.4.2020
U mě od 2 metrů výše plody jsou některé dobré ale Kordia je zmrzlá komplet, broskve Flamingo zmrzly Redhaven jsou dobré jen ty nejmenší poupata, meruňky nějaké jsou dobré, nejmíň tady bylo -5 Brno jih
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 31.7.2017 Obsahuje fotku
Sucho je moje hobby. Sleduji jak to v ČR vypadá. Je to děs. Je ta oblast kde žijete ještě ovatelná? Je tam vůbec nějaká pitná voda? O mém letošním česneku: 20cm hluboko nasazený česnek jsem sklidil 30.7.2017. Zasazené 4 druhy česneku, jak... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 31.7.2017 Obsahuje fotku
Hluboko nasazený česnek jsem sklidil 30.7.2017. Zasazené 4 druhy česneku, jak sadbový tak i česnek za supermarketu. VŠECHNY rostlinky vyraztly a byly všechny ZDRAVÉ. Žádná plíseň, hniloba atd. Nic nemořené a nic nestříkané. Paličky jsou různé... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika