Příspěvky uživatele - 60.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podzimní pěstování zeleniny, 8.7.2020
Optimisticky naladěn jsem vyrazil zakoupit si semena do Obi ev. Čtyřlístku. Chtěl jsem nějakou ranou odrůdu karotky, ale žádnou neměli a tak jsem nakonec koupil poloraný hybrid Knota F1 (105 až 110 dní). Se semeny kedluben to bylo ještě horší, dostal... celý příspěvek >
Choroba papriky, 28.4.2020
Pokud ta "krupička" na spodku listu nejde setřít, tak se jedná o intumescenci z přemokření.Nadměrná zálivka nebo příliš vlhký vzduch může být příčinou tzv. intumescencí. V důsledku toho dochází ke zvětšování buněk a tvorbě drobných bradaviček,... celý příspěvek >
Vysev paprik, 4.4.2020
Jen jedna rada: čím menší je rostlina, tím menší má být nádoba. Pro ty vaše malé papriky by stačili kelímky 200 ml. Mně se takových sazenic vejde k jednomu oknu (panelákovému, asi takovému jaké máte vy) 152 a nemusím se párat s nějakým osvětlením.... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 3.4.2020 Obsahuje fotku
Dnes jsem dal do toho pařeniště prvních šest sazenic determinantních rajčat. Nejsou nic moc, ale snad se zbráborají. Znovu jsem si přečetl celou diskuzi a zaujal mně postřeh Ivana o tom, že by bylo vhodné ten teplý vzduch v pařeništi něčím honit. Mám... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 2.4.2020 Obsahuje fotku
Pro ty, kteří o to mají zájem: Dnes jsem stáhl do počítače údaje o teplotách v hlubokém pařeništi s akumulační stěnou a zdvojenými okny a také v nadzemním pařeništi (jen dřevěný rám s jednoduchými okny. Pokud to mohu hodnotiti, tak v tom hlubokém... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 1.4.2020
Moc se mně líbí, jak to máte promyšlené a udělané. Kdybych měl skleník, tak...            Vladimír
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika