Příspěvky uživatele - 240.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ontario, Opál, Nancyská, 31.3.2020
Děkuji, moc jste mi pomohl..🙂 Jirka
Ontario, Opál, Nancyská, 31.3.2020
Moc děkuji, za vyčerpávající odpověď..🙂 U těch nároků to znamená, že Nancyská je nejchoulostivější, nebo nejodolnější. Jde mi hlavně o požadavky na slunce. Jirka
Ontario, Opál, Nancyská, 31.3.2020
Dobrý den, plánují vysadit tyto tři odrůdy slivoní(Opál, Ontario, Nancyská). Všechny na podnoži myrobalán. Mohl bych poprosit o seřazeni podle vzrůstnosti, chuti a nároků. Potřebuji vědět pro výběr vhodného místa. Moc děkuji Jirka
Třešeň cca 8m, 7.1.2020
Dobrý den, moc dékuji za odpověď.. Na jaře zasadím Kordii, nebo Napoleonovu na ptáčnici.
Blaník, 28.12.2019
Moc děkuji za odpověď i obrázek. Naše zahrada je více než 200m níže ale máme chudou půdu. Rozmýšlím se mezi odrůdu Matčino a Blaník. U Matčina mě právě odrazuje složitost řezu při zakládání koruny. Prý špatně rozvětvuje a málo plodí. Líbila by se mi... celý příspěvek >
Blaník, 26.12.2019
Dobrý den, Máte někdo zkušenosti s odrůdu Blaník na semenáči? Dá se někde sehnat? Všude jsem viděl pouze na typových podnožích.Nevíte jak roste, rouvětvuje? Nemám totiž moc zkušeností s řezem. Z Panenské jsem totiž udělal málem topol (kdyby nezasáhl... celý příspěvek >
Třešeň cca 8m, 26.12.2019
Dobrý den, Prosím o pomoc s výběrem odrůdy třešně pro zahradu v Posázaví (309m nad mořem). Máme chudou půdu - ornice 30cm, potom chudá půda s pískem a od cca 80cm začínají úlomky skály. Chtěl bych hezký dlouhověký strom min. polokmen. Proto uvažuji... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika