Příspěvky uživatele - 150.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování datlovníku z pecky datle, 28.12.2023
Dobré odpoledne, zkoušel jste někdo vypěstovat datlovou palmu z pecky zakoupených sušených datlí ze supermarketu? Jako pokojovku? Jak se vám pěstováná dařilo a je to vlastně za odrůdu palmy? Na intertnetu jsem nalezla dle obrázků, že by ty plody... celý příspěvek >
Řezané růže, 2.12.2023
Děkuji Vám Lído, mě ani tak nejde o konkrétní odrůdu ale o to, že tady v zahradnictvích prodávané růže jsou obvykle plnokvěté, a já hledám opak. Chci růže, jejichž květ se nerozvine tolik jako ty "naše" zahradní růže. Autorka
Řezané růže, 30.11.2023
Co mají společného specifické poruchy chování a můj dotaz na druhy růží? Vím, že to co heldám nejsou běžné velkokvěté odrůdy, ani čajové růže tak jsem se zeptala na stránkách, kde jsou lidé kteří pěstují ledacos a mohli by vědět.
Řezané růže, 30.11.2023
Dobré odpoledne, můžete mi někdo poradit jak se jmenují odrůdy růží, které se dají běžně koupit v květinářstvích jako řezané růže? Jejich květ se nerozvine celý jako je to u běžných zahradních růží. Ani není květ tvořen tak velkým množstvím okvětnch... celý příspěvek >
Rajčata a lilek - dotaz, 30.3.2020
Hezký večer, mám jednu asi hloupou otázku. Loni jsem měla v jednom skleníku rajčata a lilek. Oboje koupené jako sazeničky, odrůdy si nepamatuji. Z plodů rajčat jsem si schovala pár semínek, na pokus, jak moc se budou lišit vzhledově a chuťově od... celý příspěvek >
Co lze pěstovat na podzim v pařeništi?, 8.8.2019
Zdravím, může mi tu nějaký zahradník poradit, co a jestli by se dalo něco pěstovat na podzim v pařeništi? V měsíci duben jsme zakládali teplé pařeniště s ovčím hnojem a začali v něm pěstovat salát, teď přes léto je pařeniště odkryté. Ale já bych... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika