Příspěvky uživatele - 7.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškozený stromek, 11.10.2020
Mě se ulomil podobně sloupovity mladý stromek jenže ten byl na tom hůř žádná další větev nebyla... Tak jsem to zkrátila aby řez byl rovný. A tento rok na jaře obrazil znova a větví se dál.Jestli poroste dál ve sloupovitém stylu to uvidím příští rok
A co vaše švestky 2020, 30.8.2020
V loni měla domácí rez švestkovou. Postrik jsem sice provedla... Tento rok rez na listech nebyl ale narostli malé listy a ke konci srpna jich hodně opadala.Šarku nemá příznaky nevidím a švestky jsou super jak velikostí tak chuťově
A co vaše švestky 2020, 29.8.2020 Obsahuje fotku
Švestka domácí ještě ne úplně zralá počítám tak ještě tyden dva... Jedno nechápu proč shodila listy zdá se mi to brzo
Lišejník na ovocných stromech, 21.6.2020
Pane Krtek já píšu z mé zkušenosti a zkušenosti sousedů které společně debatujeme.Jestli někomu lišejnik nevadí tak ať strom nechává zanedbaný... Už jen ta vlhkost na kůře stromů, který lišejnik zadržuje není dobrý pro růst.Nepřipadá mi to jako... celý příspěvek >
Lišejník na ovocných stromech, 20.6.2020
Mě se na jabloní také chtěl usadit lišejnik a nebýt podzimního, jarního postřiku kuprikolem už by tam byl.Mam asi 20stromků a preventivně zasáhnu i u nich myslím že kuprikol tím jakoby stromy dezinfikuje. A není hezký pohled na stromky kde je od... celý příspěvek >
Merunka karola, orangered, 30.3.2020
Zjistlila jsem ze u nas kdyz ma nekdo merunky jako ze maji tak jsou to vetsinou stare obrovske stromy. Z tech kupovanych naroubovanych vetsinou nic neni.Zkousela jsem 3 stromky merunek vsechno pry mrazuodolne a zadnou merunku po par letech nemam. Pro... celý příspěvek >
Stejná odrůda - jiná jablka. Co se dá ovlivnit pěstováním?, 29.3.2020
Možna jsem nepochopil presne o co vam jde, ale mam na jednom miste 5jabloni ani jedna nejsou ten stejny druh. A jejich pyl se misi s ostatnima. Mam pocit ze chute se lisi i nez by meli mit aspon u dvou druhu.Nebo i to ze mam dve tresne stromy uz... celý příspěvek >
Merunka karola, orangered, 28.3.2020
Nebicko v papulke🤣🤣🤣... takhle uz jsem se dlouho nezasmal, ale to vite 100lidi 100chuti. Prekvapilo me kolik pro me neznamych odrud merunek existuje.
Nektarinka - jak zastřihnout, 26.3.2020
tak tohleto za 200 bych nikdy nekoupil.ztracite zbytecne roky zapestovanim korunky a za tuhle cenu jsem koupil lepsi stromky s korunkou.
Merunka karola, orangered, 26.3.2020
mate pravdu ale co si pamatuji pri koupi orangered pred temi 8lety bylo na ni popsano ze je mrazuodolna jinak bych ji tehdy nekoupil.A jinak diky za odpovedi i na Karolu merunku mam ji na myrobalanu.To s tou sarkou me fakt nepotesilo.Nejspis ji jeste... celý příspěvek >
Merunka karola, orangered, 26.3.2020
Mam jiz 8rokem orangered strom vysoky 4metry kazdym rokem kvete a pak prijde mraz a nic z toho neni. V loni odkvetla poprve a utvorili se i male plody ale vsechny opadli.V loni na jare jsem koupil v Prachaticich merunku Karola.Tak jsem zjistil ze... celý příspěvek >
Kmínek mladé třešně, 22.12.2019
Chtela jsem napsat ze ten stejny utvar v mensim jsem koupila s nektarinkou. Stromek byl ve sleve kvuli tomu, ale nic tam bebylo az na tu kuru ktera byla pryc nic ze stromku nevytekalo bylo to Suche.Takze jsem nikdy stromek nicim nenatirala protoze... celý příspěvek >
Kmínek mladé třešně, 22.12.2019
Podobny utvar jsem pred lety koupila nektarinku. Bylo to o neco mensi a ted jsem na ten problem po letech zapomela nevim odkdy... ale rana je zacelena.strom ma uz asi 5metru a kazdy rok mame nektarinek ze musim delat probirku plodu.
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 19.12.2019
Ano pane Kutil... mate uplnou pravdu.Mame mensi rybnik s karasy ruzne barevnymi a ruznych velikosti asi 25kusu.Pumpa ktera prefiltrovava vodu zachytava vsechen trus z ryb. A pestuji na zahrade par ovocnych stromku i jinych okrasnych.pouzivam tohle... celý příspěvek >
Přemnožení špačci na třešni, 8.12.2019
Než živou kočku, tak radši koupit plašič na ptáky který prý zabírá.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika