Příspěvky uživatele - 221.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aloe Vera z listů padá hnědý prášek, 30.8.2020
Zdravím, děkuji za podrobný a poutavý výklad o Aloe i sviluškách, přesazení do ještě většího květníku už nemohu, manželka by to už nerozchodila kvuli místu... substrát asi taky už nechám, vůbec mi nevadí že aloe nevytvoří žádné výhony, na... celý příspěvek >
Aloe Vera z listů padá hnědý prášek, 26.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji všem za podnětné rady... Aloe jsem nakonec nechal od jara až do pozdního podzimu úplně venku na chatě na horách cca 700m n.m. částečně pod přístřeškem kvůli dešti, pak jsem je jen přesadil do podstatně většího květináče, 5cm... celý příspěvek >
Aloe Vera z listů padá hnědý prášek, 6.3.2019 Obsahuje fotku
další obrázek
Aloe Vera z listů padá hnědý prášek, 6.3.2019 Obsahuje fotku
dobrý den, nevíte čím by to mohlo být, listy Aloe jsou nejdříve krásně zelené, bez skvrn, po čase začnou hnědnout ale na omak jsou listy stále tuhé, masité, a začnou se obalovat jakoby jemným hnědým práškem, který pak i posléze padá na parapet,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika