Příspěvky uživatele - 183.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování jabloní, 26.3.2020
Dobrý den. Ještě jsem nikdy nerouboval, ale díval jsem se na různé návody a doma pak zkoušel nanečisto. Zjistil jsem, že je dobré si omotat paleček náplastí:-) Prosil bych o několik rad. V prosinci jsem si pžipravil ze stromů nějké větvičky... celý příspěvek >
Prosím o radu - co je to za květinku?, 26.3.2020
Díky moc za určení a radu, jak se o ni postarat. Našel jsem ji nalámanou v popelnici bioodpadu, tak se ji snažím přivést k životu. Udělal jsem 20 cm řízky a také kořeny šoupl do vody do té doby, než ji zasadím. Přeji radost z kytiček a všeho... celý příspěvek >
Prosím o radu - co je to za květinku?, 26.3.2020 Obsahuje fotku
Prosím o radu - co je to za květinku? Děkuji Pepa Mech
Mšice na bazalkách, 24.7.2018
Super!!! Tak to je nejlepší rada, jakou jsem si mohl přát. Hned jdu na to. Díky! Dám vědět, jak to dopadlo. Pepa Mech
Mšice na bazalkách, 24.7.2018
Dobrý den. Prosím o pomoc. Objevily se mi mšice na krásných bazalkách a teď rostlinky postupně odumírají. Vůbec nevím, co s tím. Předem děkuji za rychlou a dobrou radu Pepa Mech
Chamaedorea elegans - množení kořenovými řízky?, 6.3.2018
Děkuji za odpověď. Mám jich doma šest. Moc pěkně se jim dařilo. Dokonce i jedna kvetla. A pak všechny během několika měsíců zhnědly až téměř dočerna :-(Vůbec nevím, čím se to stalo. Tak hledám nějakou záchranu. Přinejhorším koupím, ale to už není... celý příspěvek >
Chamaedorea elegans - množení kořenovými řízky?, 3.3.2018
Dobrý den, máte někdo zkušenost s množením Chameodorei kořenovými řízky?. Pokud ano, prosím o radu, jak na to. Děkuji Pepa Mech
Neznámá pokojovka, 18.7.2016
Já bych řekl, že je to tady ten muškát. Mám ho doma a voní přesně jak říkáte. Pelargonium graveolens 'Citriodorum' Pepa Mech
Černání okraje listů břečťanu, 16.7.2016
Mám malé břečťánky doma i v práci. Na obou mi černají okraje listů. Co dělám špatně? Přelívám? Mám je na okně, ale přímé sluníčko na ně přijde po ránu a v pozdním odpoledni. Děkuji za radu Mech
Copak mě to dneska přibylo domů?, 15.5.2016 Obsahuje fotku
Prosím, kdo mi prozradí jméno kapradinky?
Prosím ještě o určení těchto rostlinek, 14.5.2016
Díky moc, Konvalinko :-)
Kdo prosím poradí o jakou květinku se jedná?, 14.5.2016
Teda, díky moc. Jste tady na fóru fakt borci. Až budu velikej, tak budu taky napovídat. Je mi teprve 61 :-)  Trochu mě zmátla ta Konvalinka, až posléze mi došlo, že to je podpis :-) Tak moc díky za obě odpovědi. Mech
Prosím ještě o určení těchto rostlinek, 14.5.2016 Obsahuje fotku
Kdo mi prozradí, které to jsou - všechny tři? Děkuji
Kdo prosím poradí o jakou květinku se jedná?, 14.5.2016 Obsahuje fotku
Má drobulinké lístečky - detail přikládám. Děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika