Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Královna Viktorie, 27.3.2024
K šarce je tolerantní.
Ochrana pred mrazom, 26.3.2024
jestli na fotce je vaše meruňka, tak odhaduji, že květy na ní jsou v pořádku a úrodu mít budete.
Cacansku lepoticu alebo Stanley?, 25.3.2024 Obsahuje fotku
A ještě jeden stromek Stanley, tentokkrát z 2018. Walter
Cacansku lepoticu alebo Stanley?, 25.3.2024 Obsahuje fotku
Příteli zahrádkáři posílám. Někdy se úroda skutečně povede. Také loňská úroda a také Stanley, jen ještě nebyl úplně vyzrálý. Podnož stromku je semenáček, na něj v 2013 naroubovaná Černošická švestka, ta je velmi raná a dozrává v 3. červencovém týdnu,... celý příspěvek >
Špatně založená ovocná stěna?, 25.3.2024
Já se nyní ještě vrátím k dotazu paní tazatelky. Na internetu lze dohledat a zobrazit snímky pěkně vedených vodorovných palmet, chcete-li špalírů. Někde jsou opravdu pěstované v těsné blízkosti hranic se sousední nemovitostí. K tomu je ale třeba... celý příspěvek >
Špatně založená ovocná stěna?, 24.3.2024
Pan Přasličák je velmi zkušený odborník sadař, ale ani on by nedoporučil ovocnou stěnu ze tří druhů ovoce na různě vzrůstných podnožích půl metru od plotu.
Špatně založená ovocná stěna?, 24.3.2024
taky možnost, ale tak jako tak půl metru je málo, skladba podnoží i druhů stromů je nevhodná, chce-li pěstitel, aby stěna vypadala trochu slušně a kompaktně.
Špatně založená ovocná stěna?, 24.3.2024
a vy 88.188 máte stěnu ze stromků 45 centimetrů od plotu, že tvrdíte, že je to naprosto v pořádku? Máte s tím zkušenost, nebo tady jen plevelíte diskuzi? Já tu zkušenost mám. Kromě toho je to v rozporu s občanským zákoníkem a chtělo by to tedy... celý příspěvek >
Špatně založená ovocná stěna?, 24.3.2024
Opravdu, špatně založená ovocná stěna. Půl metru od plotu je žalostně málo. Vždyť se ani nebudete schopni provést řez, když vám větve prorostou plotem k sousedovi, pokud je drátěný. Pokud je zděný, neporostou stromky svisle, nebudou mít ze strany... celý příspěvek >
Puklice na rostlinách v kanceláři, jak ji zlikvidovat, 22.3.2024 Obsahuje fotku
tak vyloženě puklice to nejsou, ale škůdce je z řádu štítenkovitých, nejznámější je asi štítenka zhoubná. I já se s ní potýkám. Asi nejjednodušší je likvidovat jí mechanicky. Dost taky pomáhá mít rostliny přes léto venku na přímém slunci, ani jedno... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 19.3.2024 Obsahuje fotku
kvetoucí Springcresty.
Broskyne 2024, 19.3.2024
Nemám žádné novinky, jsem věrný osvědčeným odrůdám a v současnosti je to 6 mladých stromků Favorita Morettini III, všechny jsem narouboval nebo naočkoval na semenáčky z broskvových pecek, 5 stromků Springcrest, jeden byl zakoupený v 2016 na GF677,... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.3.2024
je teprve březen a opravdu záleží hodně na tom, jestli je celou noc jasno nebo je aspoň trochu oblačnosti. U mě v noci polojasno a výsledkem byla teplota jen asi půl stupně pod nulou, to je bez problémů. Jak jsem se podíval, ne všude tak bylo.... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 18.3.2024
Jak už jsem tu před lety psal, zvonkovitým květům broskvoní (nejčastější odrůdy Redhaven, Fairhaven, Cresthaven) mráz do -5° neublíží. Takže zatím bez obav. To ovšem neplatí, když už broskvoně mají mladé plůdky, ale zrovna doba kvetené broskvoní je... celý příspěvek >
Lišejník na švestce, 13.3.2024
Ohledně konstatování, že dnes nelze angrešt bez postřiku vypěstovat, si dovolím poznamenat, před lety už jsme to s panem PP probírali, že dnes už jsou vyšlechtěné odrůdy angreštů, které poměrně slušně odolávají padlí hnědému a není nutné je proti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika