Příspěvky uživatele - 45.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrický brousek na mot. pily, 25.11.2020
Vetsinou jsem ruznym reklamam odolny, ale ted jsem si vsiml reklamy na elektricky brousek na motorove pily (chainsaw sharpener), takove jednoduche udelatko za necelych 70 kc, nema s timto vyrobkem nekdo zkusenosti?
Hnojení trávy v souvislosti s kompostem, 4.6.2020
Tak odpoved je jasna, hnojit muzete cimkoliv, co neobsahuje herbicid. Vyber mate z desitek, mozna i stovek moznosti.
Pojezd sekačky - točí se jen jedno kolo, 4.6.2020
Psal jsem, ze problem je v prevodovce. Kolecko jsem mel samozrejme sundane, ozubeni je v poradku, pomaleji se otaci tyc na prave strane prevodovky, na leve se toci v poradku. Problem je tedy primo v prevodovce. Ale diky za nazor.
Pojezd sekačky - točí se jen jedno kolo, 1.6.2020
Hezký den, na mé sekačce HUSQVARNA LC 348V mám problém s pojezdem, točí se jen jedno kolo. Druhé jen velmi pomalu, trhaně. Ale jinak při jízdě po terénu se točí volně a lze sekat v pohodě, jen není tak komfortní sečení v kopci, kdy to pojezd... celý příspěvek >
Ulička ve skleníku, 5.5.2020
Ono zalezi i na vysce uzivatele :)). Ja mam treba pres 2 metry a neni opravdu moc pohodlne byt porad ohnuty. Idealni, ale nejpracnejsi varianta je zahon ve vysce pasu, kdy si clovek muze hrabat v zahonu pekne ve stoje. Ted to mam takto a opravdu... celý příspěvek >
Ulička ve skleníku, 5.5.2020
Ulicka staci urcite jen jedna. A urcite zapustit - idealne tak, abyste se mohl ve skleniku narovnat a mel pohodlny pristup k zahonum. Takze mira zahloubeni je odvisla od vysky skleniku a vasi vysky. A nebo ulicku nezahlubovat a naopak mit zvysene... celý příspěvek >
Stříkáte plevel v bramborách?, 28.4.2020
Probuh to nebyla zadna filipika proti chemii. Ta ma v zemedelstvi sve misto a bez ni bychom ty miliardy lidi neuzivili. Tady jde jen o to, ze ne vzdy je aplikace herbicidu nutna. A v pripade pestovani brambor to proste nutne neni a je tak zbytecne... celý příspěvek >
Stříkáte plevel v bramborách?, 28.4.2020
Ano, to jiste je. Ale mechanicky jaksi plisen neporazim :). A nelze rict, jak dlouho pusobi. To zalezi vzdy na vnejsich podminkach. Ale pokud strikam, tak jen jednou rocne.
Stříkáte plevel v bramborách?, 28.4.2020
Kolik jich te chemie v nich zbude netusim a je to v zasade jedno. Jde o princip, kdy nechci zatezovat prirodu dalsi chemii a uz vubec ne tam, kde si pestuji brambory k vlastni konzumaci. Dvakrat - trikrat rocne prioram trakturkem, obcas to projdu... celý příspěvek >
Stříkáte plevel v bramborách?, 27.4.2020
Brambory jdou bez problému pěstovat i bez chemie, maximálně s postřikem proti plísni a pouze mechanicky udržovat plevele na uzdě. Mohu se poptat, vám nevadí zbytečně aplikovat chemii na něco, co pak konzumujete? Já vím, že chemie se používá všude.... celý příspěvek >
Proorávání brambor s VARI, 13.4.2020
Radlicky vpredu mam pri sazeni brambor a vzhledem k tomu, ze pred tim clovek projede pole rotavatorem, tak se nikde zaseknout nemuze. Pak pri prooravani brambor mam radlicku samozrejme vzadu, aby radlicka jela do pudy jiz rozrusene ozubenymi koly.
Sázení brambor 2020, 30.3.2020
Kdybych sazel az konec dubna/kveten, tak se obavam mi vlivem sucha nic nevyroste. Samozrejme vzdy clovek musi zohlednit moznost poskozeni kvetnovymi mraziky, ale sucho je pro me vetsi nepritel (brambory nezalevam).
Sázení brambor 2020, 30.3.2020
No tot otazka, vloni touto dobou jsem je mel jiz v zemi. Drive jsem sazel pozdeji, ale chtel jsem vyuzit co nejvice jarni vlhkost, coz je v techto letech zasadni. Uvidim podle aktualni predpovedi, ale pocitam, ze vyuziju teply vikend a do zeme je... celý příspěvek >
Larvy v kompostu, 29.3.2020
Sam mam zahradu, sad a ovoce pestuji opravdu dost. A zlatohlavek mi opravdu vubec nevadi, naopak jeho larvy pri prehazovani ci odvazeni kompostu vracim zpet, protoze maji opravdu velky vyznam pri urychlovani a homogenizaci kompostu. Oni se v nem i... celý příspěvek >
Larvy v kompostu, 28.3.2020
A nezapominejte take, ze larvy zlatohlavku se vyznamnou merou podileji a urychluji vznik kvalitniho kompostu.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika