Příspěvky uživatele - 62.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Realizace kapkové závlahy, 4.2.2021
Dobrý den! Dejte si na tomto fóru do vyhledávání kapková závlaha a vyjdou vám příspěvky.Milan
Třešeň bez vrcholu, 12.8.2020
Dobrý den! Před 6 lety jsem zasadil třešeň REGINA na podnoží Gisela.Už jsem sklidil pár dobrých trešní.Problém je v tom že stromek nemá vrcholový výhon.Nevíte někdo co s tím?Děkuji za odpověď.Milan
Málo olistěná líska, 12.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den! Mám čevenou lísku, neznám odrůdu, která se špatně olistuje a listy nemají svěží barvu.Máte někdo zkušenosti s přihnojením močovinou.Stromek je starý asi 10 let.Zelené lísky vedle jsou dobré.Milan
Choroba paprik, 26.7.2020 Obsahuje fotku
Ještě foto paprik.Milan
Choroba paprik, 26.7.2020
Dobrý den! Já mám letos stejný problém s paprikou.Jakš-takš mi rostou jenom kozí rohy.Mám podezření na koňský hnůj kterým jsem to hnojil, že ve slámě byl nějaký herbicit.Rajčatům to ale nevadí.Milan
Kapková závlaha - test kapkovačů na nízký tlak, 26.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den! Ano, mám koupenou celou sadu.Otvor mám přes plastový sud mosaznou fitinkou a spínací ventil dle foto na 2 tužkové baterie-vydrží celou sezonu.Předtím jsem měl ventil pouze mechanický ale ten spolehlivě nepracoval. Milan
Kapková závlaha - test kapkovačů na nízký tlak, 25.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den! Já mám ve skleníku kapkovou závlahu NETAFIM a jsem s ní naprosto spokojen.Stačí jí 50cm nad záhony.Já mám ve skleníku sud na podstavci který mi vydrží asi 1 měsíc.Za 1hodinu odkape z 1 trysky asi 0,5l vody.Mám tam spínací-časovací ventil... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 23.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den! Brambory nakličuji pro dřívější sklizeň.Když vyroste nať asi 10 cm tak to vysadím ven-někdy v dubnu-podle počasí.Když přijde mrazík tak to přikriju netkanou textilii.Ve skleníku jsou brambory nejlépe v rašelině nebo v kompostu viz... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 22.3.2020
Dobrý den! A máte skleník vytápěný? Milan
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 21.3.2020 Obsahuje fotku
Ještě obrázek skleníku
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 21.3.2020
Dobrý den! Zatim mám vyseté ředkvičky, saláty a cibulku.Vylezla zatím pouze ředkvička.Na poličce vpravo nakličuji brambory a květiny.Vzadu je sud nakapkovou závlahu-samospádem která ještě není nainstalovaná.V dubnu budu dávat rajčata a papriky.Na noc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika