Příspěvky uživatele - 22.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň na jablečném vínu / kvasu, 6.11.2022 Obsahuje fotku
Zdravim, mám už cca 3-4 týdny založený kvas z čistého moštu jaderniček ve dvou bečkách (110l a 180l), které jsou uzavřeny víkem, ale ne úplně dotažené, aby mohl unikat CO2. Jedna bečka je založena zákvasem z Vinka kvasinek a druhá pekařským... celý příspěvek >
Přesazení stromku s listy, 11.11.2020
Zdravim, mám na jaře naroubované mladé stromky. Rouboval jsem cca 15 cm nad zemí a teď mají stromky +- 2 metry. Potřeboval bych je přesadit. Problém je, že po celé dálce výhonu mají pořád krásné zelené listy, které nechtějí opadat a ani je nejde... celý příspěvek >
Zaschnutí výhonků z roubu, 10.6.2020
Díky moc všem za rady. Stromky určitě přivážu k tyčce, aby se mi nezlomily. Roubovací pásku jsem původně oddělal, protože jsem si myslel, že mi to zasychá z důvodu přilišného utažení.
Zaschnutí výhonků z roubu, 9.6.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, na roubechy, které jsou naroubované na podnož moravská jadernička, mi u +- 50 % výhonů začaly konce výhonů zasychat (viz fotka). Přikládám i detailní fotku srůstu podnože a roubu. Jde o znak špatného roubování a stromky časem... celý příspěvek >
Roubování, 22.3.2020
Zdravím, chtěl bych vyzkoušet kopulací naroubovat podnože jabloní, které jsem si před 3mi lety nasadil z jadýrek (Jadernička moravská). A měl bych v zásadě dva dotazy. 1. Jelikož jsem si neodebral v zimě rouby, tak mi nezbývá než to udělat ze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika