Příspěvky uživatele - 19.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 22.3.2020
Můžete mi říct jakou folii přesně používate ja ji po sezoně vyhodím že se pak uplne rozpada a třepí takže mi nejde smotat a zase nandat další sezonu díky
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 22.3.2020 Obsahuje fotku
Laniplast nedoporucuju, je hrozně nekvalitní. Mám 3 sezonu makrolon zelená a kdybych ho neměl uprostřed podepřený tak by se dávno rospadnul. Sosed ho nemel podepřeny uprostřed a po pár měsísích se cely zbortil se rozjel do stran. Letos mám v lánu si... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 22.3.2020
Tak já nevím jaký to je v tom rozdíl ale prodali mi to jako netkanou textilií je to spíš s plastu dělané je fakt že se to hodně trepi když řezam díry. Ty kulaté díry to stříhate nůžkami?
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 22.3.2020
Můžu se zeptat proč naklicujete brambory? Letos je chci zkusit poprvé a chci to zkusit dát do nádob
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika