Příspěvky uživatele - 11.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy roubovat jabloň?, 12.3.2020
Jakmile jde kůra odloupnout, už je jádroviny za kůru možno štěpovat. Ujímavost je dobrá, stejná jako později, v květu nebo po něm. Pozdější termín má ale dvě výhody: 1. je teplo a práce je příjemnější.  2. rašení je prakticky okamžité, takže... celý příspěvek >
Co je to za odrudu jablek, 21.9.2017
Panenské, Gdaňský hranáč...?
Co je to za odrudu jablek, 21.9.2017
Taková odrůda existuje?
James Grieve, 21.9.2017
Někteří říkají, že červená mutace je kyselejší, jiní že déle vydrží či se sklízí později. Já jsem to ale nezpozoroval. Ono těch červených forem je víc. Plody na obrázku jsou ze stínu, ty na slunci by byly celočervené, ale letos umrzly.
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 28.2.2017
U mě jsou požadavky na odrůdu postaveny asi takto 1, - zraje po posledních meruňkách Co jsou to poslední meruňky? Nejpozdnější odrůdy (Farbaly) dozrávají až začátkem září, u někoho vůbec 2, - je odlučitelná od pecky To je dobrá vlastnost.... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 28.2.2017
Broskve byly vždycky... Šťastná to žena!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika