Příspěvky uživatele - 150.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt jakoby spálený od slunka, 28.6.2020
No, upřímně, mám tady navíc jeden stromek rybízu který ještě čeká na své místo. Tak už ho asi má. Děkuji.
Angrešt jakoby spálený od slunka, 27.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám asi 6 let dva angrešty, jsou hned vedle sebe. \Jeden je nádherný a krásně plodí. Druhý na jaře vždy obrazí, vykvete, nasadí slody a pak začne být jakoby spálený od slunka. Postupně plody z velké části shodí, ty co zůstanou jsou malé a... celý příspěvek >
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 27.6.2020
Dobrý den, tak jsem se pro samou snahu nakonec nezmohla na nic. A stromek vypadá lépe než kdy před tím. Navíc angrešty jsou obrovské. Děkuji!
Hurmikaki, tomel japonský, 25.3.2020
Dobrý den, bydlíme v Praze, takže výběr odrůdy která vydrží mráz by pro nás neměl být moc náročný. Jde mi ale o chuť. Z jedná místní diskuse jsem se dočetla, že chuť není v čechách tak dobrá. Jak to máte vy? Bude kaki dobré? Mám doporučenou... celý příspěvek >
Tomel - sklizeň, 25.3.2020
Dobrý de, píši dotaz i Vam: Dobrý den, rozhodla jsem se pořídit si tomel do zahrady. Překvapila mě ale tahle diskuse kde se zdá, že plody nejsou moc chutné. Nevím co si pod tím představit, má cenu stromek na našem omezeném prostoru pěstovat... celý příspěvek >
Tomel - sklizeň, 25.3.2020
Dobrý den, rozhodla jsem se pořídit si tomel do zahrady. Překvapila mě ale tahle diskuse kde se zdá, že plody nejsou moc chutné. Nevím co si pod tím představit, má cenu stromek na našem omezeném prostoru pěstovat nebo se máme soustředit raději na... celý příspěvek >
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 9.3.2020 Obsahuje fotku
Děkuju. Angrešt zkusím. U jabloně je to nereálné, je to po celém kmeni. Stejně, upřímně, ta jablka z ní nikdo nejí (asi by byla dobrá teď na konci zimi, bez sklepa jsou ale na podzim k ničemu). Pokácet strom je mi normálně hamba, takhle mi ale... celý příspěvek >
Krátké ťopky rebarbory, 9.3.2020
Tak to jste potvrdil mé podezření. Jak přestane pršet, zapravím k ní hnůj. Díky
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 9.3.2020 Obsahuje fotku
a ještě jabloň
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 9.3.2020 Obsahuje fotku
angrešt
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 9.3.2020 Obsahuje fotku
Aha, přikládám tedy ještě fotky té jabloně. Jde mi o to, jestli mám něco dělat aby mi to nesežralo celou zahradu. A ten angrešt tedy? Mám to jen zamazat? Nebo z něj zkusit udělat keř? Nebo prostě vykopat a koupit nový? Přikládámn ještě jednu... celý příspěvek >
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 9.3.2020
Na mechanické zavinění to moc nevidím, sázela bych spíš na nějakou chorobu. Ale to je spekulace. Napadá mě ale, pokud je to nějaká choroba, nemohla bych to mít i na jabloni? Najednou jí popraskala kůra (ne jako ta prasklina od mrazu, vypadá to... celý příspěvek >
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 9.3.2020
Aha, to je zajímavá myšlenka, zasadit ho do země. Nevím ale jestli to půjde, je dost dřvnatý, musela bych asi ostříhat půlku koruny. A to by se mu normálně dařilo jako keři? O roubování nemůže být řeč - Vše jsem si k tomu pčlivě nastudovala a pak šla... celý příspěvek >
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 8.3.2020 Obsahuje fotku
Mám jej radši vykopat, nebo myslíte, že když ránu zamažu, tak bude ještě plodit? Loni jsme si z něj náramně pochutnaly (i když snad poprvé, ale špatně jsem o něj předtím pečovala), mám ho asi 6/7 let.
Krátké ťopky rebarbory, 8.3.2020
Před několika lety jsem si koupila sazeničku maličké rebarbory. Každé jaro krásně napučí a začne růst, stonky jsou ale vždy dlouhé jen několik centimetrů. Jsou tak krátké, že ani nemá cenu je sklízet. Nevíte co je špatně?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika