Příspěvky uživatele - 248.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je možné presadiť 6-8 ročné odrastené tuje smaragd?, 17.7.2023
Jedině přesadit s co největším kořenovým balem v době, kdy nejsou horka a poctivě zalévat. Při téhle výšce by to znamenalo i dát dočasně kůl, aby se nevyvrátily větrem. Sousedům při podobné akci uschnuly. Lída
Lezoucí škůdci, 11.7.2023
Připadá mi to jako molice, mají rády suchý vzduch. Mám je také na palmě, ale datlové, a nemohu se jich zbavit. Lída
Nestihla jsem zasadit jarní cibuloviny, 31.3.2020
Teď by do pátku mělo mrznout, tak pak bych je dala do země. Divím se, že nevyschly, tak snad porostou...          Lída
Stejná odrůda - jiná jablka. Co se dá ovlivnit pěstováním?, 28.3.2020
Jenže i pokud to bude pěstovat v různých podmínkách a jablka budou od malých po velká, od strupovitých po čistá atd, tak to pořád bude stejná odrůda... Nezlobte se, ale pokud o tom chceta psát, tak je potřeba něco o tom vědět, alespoň základy.  ... celý příspěvek >
Deschampsia a kostrava, 27.3.2020
Chce to zjara je vyčesat řídkým hřebenem, zbavíte se tak suchých stébel .   Lída
Javor dlanitolistý - houbova choroba?, 27.3.2020
Nevím, může to být i začínající porost řas. Namíchala bych kuprikol a postižená místa bych natřela štětcem, tím mu v žádném případě neublížíte. Japonské javory jsou na houbové choroby dost citlivé, ale řekla bych, že první projevy bývají na... celý příspěvek >
Napadená zahrádka - choroby nebo škůdci?, 24.3.2020
Jinak jakmile pominou tyhle mrazy, chtělo by to mělce okopat a přihnojit (cereritem) jahody, pokud by pak nepršelo, tak občas zalít - je to pro ně touhle dobou důležité. Dál pak udělat záhony a nasít petržel, mrkev (karotku), nasázet cibuli sazečku... celý příspěvek >
Napadená zahrádka - choroby nebo škůdci?, 24.3.2020
Trď si z toho vůbec "nedělejte hlavu", vždyť to teprve začíná růst a do toho mrzne... Ty listy jahod vypadají na trochu vyžrané od španěláků (moc nemrzlo a bylo vlhko), Pokud se - později - pbjeví, nasypat jim Ferramol (na rozdíl od Vanishe není... celý příspěvek >
Stapelia variegata - zkušenosti, 23.3.2020
ps - já tedy měla takovou obyčejnou, ne giganteu. Ale se zmijovcem se to nedá vůbec srovnávat, ten zasmradí celé patro  ;-))       L.
Stapelia variegata - zkušenosti, 23.3.2020
Měla jsem ji kdysi, přes léto na balkoně s ostatními sukulenty a kaktusy. Nesmrdí nijak moc do dálky, metr od ní jsem ji tedy necítila. Nemusíte mít obavy. Lída
Borovica uprostred travnika, 16.3.2020
Pokud borovice uprostřed trávníku "nevypadá dobře", tak to zcela jistě není tím, že by jí chybělo pohnojení. Pokud jí něco je, tak případným pohnojením v této situaci její stav spíš zhoršíte. Nevím, jak vypadá, ale spíš bych hledala příčinu - buď... celý příspěvek >
Poradite prosim, co to je za bylinku, 13.3.2020
ps - cibulovina
Poradite prosim, co to je za bylinku, 13.3.2020
Křivatec, ale nevím který, je jich víc. U nás ještě zdaleka nekvetou...   Lída
Rez po výsadbe jablon 50 CM špičak, 8.3.2020
Asi bych posadila také kousek výš (ještě nezakořenil, tak by to nevadilo), pak ho letos nechala povyrůst a stříhala až za rok na založení korunky.  ps - možná vám chtěli vyhovět, co se týče odrůdy a větší neměli   Lída
Rez po výsadbe jablon 50 CM špičak, 8.3.2020
Nemáte foto? + jestli víte odrůdu a podnož + jak velký stromek z toho chcete mít .           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika