Příspěvky uživatele - 32.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez ovocných stromů, 4.3.2020
Jinak samozřejmě souhlas s tím co tady uvádí Dr. Hlavatý, tady jediné co bych mohl namítnout je to, že čím menší zákrok děláme a čím je lepší kondice stromu, tak tím méně důležitý je termín provedení. V reálné ovocnařině piřtom často děláte větší... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 4.3.2020
Jinak to co píše Dr. Vysloužil o řezu broskvoní je pro mě velice zajímavá informace. Myslím tím to, že pokud mu plody zmrznou, tak udělá ještě řez ve stylu že odstraní jednoleté výhony, které by mu v tom roce nic nepřinesly a broskvon ještě dokáže... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 4.3.2020
Mudr. Vysloužil mi mluví z duše. Řez je jedna z kategorií lidské činnosti, která je nejvíce poznamenána různými dogmaty ať už na laické a bohužel i na té odborné bázi. Nebudu to více rozebírat, protože to by byl opravdu na dlouho a vrátím se k... celý příspěvek >
Nerovnomerny rust travniku, 6.6.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, mel bych jeden dotaz. Mohl by mi nekdo poradil jestli muj problem souvisi pouze s nevhodnym secenim a nebo je to kombinace vice veci najdnou. prikladam foto, kde je patrne, ze travnik neroste rovnomerne, vytvareji se mista, kde je krasne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika