Příspěvky uživatele - 57.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasychani vrcholových listů rajčat, 22.6.2020
To neni nic neobvykleho, ze se skudci soustredi na vrchol ci okraje rostliny. Patral bych po sviluskach nebo trasnenkach, resp. postrik pripravkem Vertimec bych udelal hned (Acrobat podle mne nepomuze).
Jahody - škůdce, 4.6.2020
Pokud zije v zemi (ne v kompostu) a zere koreny, tak by to mel byt chroust.
Maliny - neúplné plody, 1.6.2020
Pripravek Karate na vlnovniky, roztoce, halcivce apod. nefunguje. Podivejte se na pripravek Kumulus (postrik na zacatku vegetace nebo/i po sklizni).
Brambory škůdce, 13.5.2020
Vypada o jako dratovec. Jakou plodinu stridate s bramborami?
Jahody 2020, 30.4.2020
Postrik delam u brambor - dle navodu, obvykle se doporucuje 2-3, resp 2,5 procenta. Zalivku delam u jahod 2x (pred kvetenim a na zacatku kveteni). Cca 80-100g na 10 m2 (15g MgO), vody podle toho, jak je puda sucha/vlhka, +/- 5 mm (50 litru na 10... celý příspěvek >
Jahody 2020, 30.4.2020
Tak asi to neni nutné, záleží, jak je to hnojivo v zalivce koncentrovane a nakolik je sucho. Dávam nejdříve cistou vodu, aby puda nebyla uplne sucha a k rostlinam nesla hned zalivka s hnojivem, kdyz maji deficit vody. To je skoda, ze nemate... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 8.4.2020
To je ponekud problem, kdyz se clovek ridi podle zasob. Postrik se podle mne da spojit s postrikem proti strupovitosti u jabloni, kde se pak stridaji dalsi pripravky.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 8.4.2020
Proc nezkusite Score, to perfektne funguje (pri spravnem nacasovni 2 postriku)? Syllit neni v CR registrovan, podle mne je to ztrata casu, to zkouset.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 7.4.2020
Na rez hrusnovou pouzivam uspesne Score (2 postriky), Dithane nepridavam, podle mne je to zbyecne.
Kanadská borůvka - je samosprašná?, 8.3.2020
Jedna rostlina je i z hlediska urody malo, prikupte dalsi. Kan. boruvky vyzaduji pH pudy 3.5-5.0, coz se bezne nevyskytuje. Pro vysadbu to chce aspon 1 pytel raseliny.
Žluté skvrny na citrusu, 29.2.2020
Trasnenky jsou velmi male, okem obtizne viditelne.
Brambory se předčasně rozváří - co s tím?, 15.2.2020
Otazka neni irelevantni. Obsah dusiku v pude se da merit. Pokud nekdo dava hodne hnoje i kompost, tak to asi ma prehnojene dusikem.
Jednouplodící maliník, 14.2.2020
Podle mych zkusenosti se malinik bez nejake opory ci podpory neobejde. Vyska 150 cm a vice je bezna. Mam odrudy (bulharsky) Rubin, Lazska, Tulameen.
Vhodná odrůda zemáků, 26.12.2019
Odrůda Sárpo Mira asi nebude mít český název, prostě se tak jmenuje. V katalogu brambor není uvedena. Vypadá zajímavě, nevím o tom, že by ji někdo u nás prodával.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika