Příspěvky uživatele - 169.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhon v zimě pod hromadami sněhu, 30.1.2024
dobrý den Michaelo, tak jsem přemýšlela nad vaším příspěvkem a pokusím se napsat můj názor - věnuji se zahradkáření přes 15 let, zahradu mám ve výšce přes 400 n.m. a půda není ideální - jílovitá a kamenitá, takže choulostivější rostliny nepřežijí.... celý příspěvek >
Lithodora, 29.1.2024
líbí se mi rostlina lithodora, několikrát jsem ji koupilaa.ale brzy mi uhynula, začaly jí černat listy. přitom v zahradnických časopisech jsem se dočetla, že je nenáročná. já sti to nemyslím. pěstuje ji někdo a jaké má nároky? Veruna
Vápnomilné rostliny, 22.10.2023
paní Lído děkuji za tuto informaci o jaterníku,  kterou jsem já marně hledala. chtěla jsem se vás zeptat, zda by bylo možné si s vámi psát mejly ohledně zkušeností s kytkami, zjistila jsem, že často osobní zkušenost je jiná než co se někde... celý příspěvek >
Vápnomilné rostliny, 21.10.2023
Paní Lído děkuji za reakci, nevěděla jsem o konvalinkách, takže si poznamenám. pokud jde o hořec tak asi ne všechny druhy, zjišťovala jsem jak je to s jaterníkem, dobře se mi množí, ale listy mu černají a letos málo kvetl, někde jsem četla že je... celý příspěvek >
Vápnomilné rostliny, 21.10.2023
prosím o radu, které okrasné rostliny jsou vápnomilné, děkuji Veruna
Neznámá květina, 30.9.2023
je to cibulovina kalokvět - agapantus, existuje ještě v bílé barvě, Veruna
Skalice modrá, 30.9.2023
na okrasných rostlinách, hlavně na klematisech i bobulovinách mi hnědnou až černají listy, netuším proč, ale na internetu jsem se dočetla že by to mohla být "hniloba", s čímž bych souhlasila když se černání objeví hlavně po deštích, měl by tomu... celý příspěvek >
Darování trvalek, 14.9.2022
Dobrý den, mám velkou zahradu, na které se letos hodně rozrostly trvalky a chtěla bych přebytky trvalek darovat někomu, kdo by si pro ně přijel. bohužel bydlím v obci Nýdek, okr.  Frýdek, ocž je na severovýchodě, takže někomu z okolí.Veruna
Malá akumulátorová pilka, 31.3.2022
také jsem si chtěla přečíst nějaké recenze na aku pilku, ale jak vidím tak žádné reakce tu nejsou. vlonil v létě jsem si koupila na nabídku na FB aku pilku za cenu kolem 1000 kč, byly k tomu dvě nabíjecí baterie. z pilky jsem byla nadšená, byla... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 22.1.2021
Dnes jsem narazila na netu na výrobek pro rychlení rajčat - žlutou trubkovou folii Tenax Mr.Tomato, š. 60 cm - d 10 metrů v ceně do 200 Kč. jelikož rajčata vysazuji i ven a bydlím horské oblasti, tak by se mi přirychlení hodilo. chci se zeptat na... celý příspěvek >
Hnojení koňským trusem, 5.10.2020
na naší louce se letos pase sousedův kůň a já mám možnost sbírat kobylince. přidávám je do kompostu. ale nevím jestli je můžu dávat přímo i na zeleninovou zahrádku a zarýt je, pěstuju tam brambory, jahody, hrách, kopř, kedlubny, petržel. případně... celý příspěvek >
Choroba Liliovník tulipánokvětý, 3.10.2020
je to tak, liliovník se připravuje na podzim, mám ten strom taky, má snad 8 metrů a prozatím žádnou nemocí netrpěll a každoročně kvete. nebojte se, liliovník vám přežilje
Sloupovité ovocné stromy, 26.2.2020
naši sousedé si chtějí objednat sloupovité ovocné stromy u Vitalite shop Vsetín, kteří inzerují v nějakém časopise s televizními programy, jsou nabízeny tři stromky - jabloň, třešeň a hrušeň v jedné sérii a při zakoupení tří těchto sérií je nabízena... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 11.2.2020
moc zdravím Sášo a chci poděkovat za vaši reakci - udělala jste mi radost. já si chci objednat některé trvalky, které jsem v jiném zásilkovém zaahradnictví nenašla. hlavně se mi líbí travina Liriope Muscari, ještě jsem se s ní nesetkala ani v... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 10.2.2020
dobrý den, chtěla bych vědět, jestli máte zkušenost se zahradnictvím pana Sobotíka - Bruntál, který inzerzuje pod "nejlevnější zahradník", rostliny z hor, mají tam širokou nabídku a zvažuju si něco objednat, ale ráda bych slyšela názory diskusního... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika