Příspěvky uživatele - 54.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mravenci v zelenině a přípravek BioAtak, 1.6.2020 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Máte někdo zkušenosti s přípravkem proti (nejen) mravencům Kouzlo Přírody bioAtak koncentrát?? Máme obrovské množství mravenců v záhoně, všechna zelenina napadená mravenci. Je tento přípravek vhodný i na postřik zeleniny, případně půdu... celý příspěvek >
Meloun - choroba, paraziti, 29.5.2020 Obsahuje fotku
a další foto melounu.. Hnojila jsem Krystalon Gold cca před 10 dny, to byl v pořádku ještě. 
Meloun - choroba, paraziti, 29.5.2020 Obsahuje fotku
Další foto melounu
Meloun - choroba, paraziti, 29.5.2020 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc. Co je to s rostlinami (viz. foto)? Dokud byly v květináči, byly naprosto v pořádku. Je to plíseň? Nějaká choroba? Parazit? Na listech nic vidět nejde, ani zespodu. Mohli to způsobit mravenci, máme jich v záhoně strašně moc. Poradíte,... celý příspěvek >
Rajčata - mšice?, 29.5.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím, máme rajčata zamořené mšicemi. Máte prosím někdo zkušenosti s postřikem na přírodní bázi Agro NATURA Rock Effect? Můžete popř. doporučit něco dalšího, nejlépe přírodního? Je nějaký postřik i na mravence, který neškodí rostlinám?... celý příspěvek >
Jikl.cz - prosím o názor na obchod, 24.2.2020
Já právě váhám, zda objednat od nich. Už jsem měla i povybírané, ale hledala jsem recenze, je jich jen pár, ale téměř samé negativní. A to jsem chtěla původně platit předem. 
Jikl.cz - prosím o názor na obchod, 24.2.2020
Dobrý den, objednával tu někdo semena z obchodu jikl.cz? Přišla zásilka v pořádku - kompletní, semena v pořádku (žádná záměna) atd.?? Jsou semena v originálním balení nebo jen v sáčku nasypaná?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika