Příspěvky uživatele - 20.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umírající rybky, 29.2.2020
Bojovnice je labyrintka, vlastně jí nezáleží na rozpuštěném kyslíku ve vodě a jestli polehává, má malou teplotu vody, měla by mít víc jak 25, jinak nastydne. Nepřekrmovat.
Kadeřavost broskvoně 2020, 23.2.2020
Ten Kuprikol bude asi v tomto nejistém počasí nejlepší, udělal jsem co jsem mohl, tak uvidím. Sosed má 3 broskve, má je tedy zanedbané, skoro nestříhá a stále mu plodí, postřik neviděly nikdy a zasažené listy pak opadávaji, na malých plodech je to... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2020, 22.2.2020
Jsem rád, že, se mi podařilo vyprovokovat k odpovědi nějakého zkušenějšího ovocnáře, díky za tuto zprávu. Já mám jen loňský rozvětvenec, tak jsem ho dnes natřel štětcem, protože se nevyplatí vystříkat na takového prťouse 1/4 litru postřiku...
Kadeřavost broskvoně 2020, 22.2.2020
Tady všichni stříkaji, ale jestli to je něco platné, když bude sruhý den pršet se od nikoho nedozvíš, už jsem se ptal, mrtví brouci... :-)
Kadeřavost broskvoně 2020, 17.2.2020
Mám 3 dny postříkáno Sulkou, hláseji děště... pak znovastříkat, nebo je účinek dlouhodobější,
Dracena drago, 3.8.2013
ještě bych přidala, že do té růžice do listů jsem ji nikdy nezalila ani nepostříkala, jen případně na hlínu
Dracena drago, 3.8.2013
Dobrý den, asi před 3 měsíci jsem si v Baumaxu pořídila palmu dracena drago, vysokou asi 1,3 m, mám ji v bytě na světlém místě, zalévám asi jednou týdně dolů do podmisky (pokaždé vodu vypije), občas i trochu zvrchu, začaly jí hnědnout v prostřední... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika