Příspěvky uživatele - 210.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pily Patriot, 14.10.2021
kupil to svokor, ked som mu radil HQ alebo stihlku, pripadne dolmar... on vymyslel toto, a vydrzala jednu furu dreva - na rok zas skusi nieco kupit... :-)
Pila, krovinorez zhasina, 14.10.2021
Zhodou okolnosti sa mi zhruba s mesacnym oneskorenim vyskytli problemy: krovinorez Dolmar 430 (11r, nikdy ziadny problem) zhasina na volnobehu, ked stale drzim plyn v pohode ide; pila HQ 450 (6r, nikdy ziadny problem) zhasina pocas pilenia,... celý příspěvek >
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 9.12.2020
Tiez si myslim, ze tie legendy o citlivosti hrusiek prehanaju... Tento rok sa mi tiez zadarilo s hruskami, moj sudok som uzavrel 15/9, kamarat svoje naplnil a uzavrel 3/10, 10/10 a 17/10 (len ten posledny bol hotovy za den, predosle sa plnili... celý příspěvek >
Kolko alkoholu, 9.12.2020
dakujem pani... momentalne som na 78, takze asi bude treba najst kamarata, ktory sa obetuje :-)
Kolko alkoholu, 19.11.2020
Dobry den! chcem sa spytat, aky je momentalne zakon na SK ohladne palenia pre vlastnu spotrebu. Bol dobry rok, a zrazu mam uz vypalene 20L slivky, 20 L marhule, 20 L jablka, a to este cakaju sudy hrusky a dalsie jablka, tak sa mi este... celý příspěvek >
Popol do kompostu, 20.2.2020
Dobry den! Po cely rok davam do kompostu odpad zo zahrady ci z kuchyne - listie, travu, rozkladajuce ovocie, cajove sacky, vajcove skrupiny, papriky a rajciny vytrhnute po sezone, atd... V zime tam vysypam popol z krbu (kurim len drevom).... celý příspěvek >
Z ceho udelat visnovku, 20.6.2019
Recept od kamarata: Dve kila visni, kilo cukru, liter vodky, liter rumu... Urobil som, krstnej aj mame chutila, kamatkam 20+ tiez... Pre chlapov sladke, davaju prednost palenej visni :-)
Kniha - rezy stromov, 4.9.2017
dakujem... ten pan tam ma strih jabloni, broskyn, marhul... nieco ohladom visni, hrusiek a sliviek? nieco by mohlo byt analogicke, ze...? :-)
Kniha - rezy stromov, 4.9.2017
Dobry den! Nevidim na to specialnu temu, tak to pisem sem do jabloni, kedze maju najviac prispevkov. :-) Chcem sa spytat, aku konkretnu knihu(y) by ste odporucili, ak laik chce zacat s upravami (tj. rezmi) stromov (skor starsich, nie... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 30.1.2017
BOEL; Nitra, Mlynarce :-)
Olej, 29.9.2016
Zdravim, pani! Otec ma asi 25 rocnu stihlku, presne oznacenie neviem, ale listu to ma tusim 52 cm (vybavil mu ju vtedy kamarat-lesak, takze zrejme na tom nic nemenil, a pouzival ju aku dostal). Do nadrzky olej na retaz leje akykolvek olej, myslim... celý příspěvek >
Hrusky, jablone, 6.7.2016
Dobry den! Kupil som RD so zahradkou, su na nej aj dve hrusky a 5 jabloni. Uz minuly rok dost popadalo, ale k niektorym sa proste pri zbere nedostanem, kedze su trebars vo vyske vyse 4 metrov. Ublizil by tymto stromom nejaky strih "do roviny"... celý příspěvek >
Ceresna + visna, 13.1.2016
Zdravim pani! Doteraz som ceresne oberal do suda, visne do griotky - chcem sa spytat, ci niekto z vas dava palit aj zmes ceresna + visna, resp ci to nie je vhodne z nejakych dovodov... Dakujem, a nech sa dari palenie aj v novom roku!!! Este... celý příspěvek >
Lišta, 19.11.2015
Dobry den! obcas sa tu spomina aj vymena listy na motorovej pile - ako spoznam, ze na to nastal cas?  to, ze sa mi zoskriabal napis "husqvarna" asi nebude dostatocny dovod... :-) pilim len doma pripadne u kamaratov drevo-metrovicu do... celý příspěvek >
Řez višně, 15.10.2015
Dobry den! kupil som dom na dedine s malou zahradkou, na ktorej je aj visna. Tri roky som sa toho stromu nedotkol, a on mi kazdorocne laskavo dava visnicky do griotky... :-) Mam ju nechat rast takto "na divoko" a nic nepokazim, alebo skusit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika