Příspěvky uživatele - 37.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zásilková zahradnictví, 27.9.2007
Ahoj, máte někdo zkušenosti se zásilkovou službou firmy Starkl? Jejich stránky mi přijdou super, tak jenom abych nenaletěla. Díky Lucie
zásilková zahradnictví - podzimní objednávky, 27.8.2007
Dobrý den, ráda bych využila Vaší nabídky na  konzultaci ohledně rostlin do zimní zahrady. Plánuji rostliny do prostoru, kde je v zimě cca 12 - 15 st., v létě teploty stoupají i přes  30 st. Vzdušná vlhkost 75 %. Pro pokojovky to není... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 17.8.2007
Nevěřte tomu co vidíte, ten katalog je uměle připravený, vždyť je to na všem vidět!!!
Malinik - co je to za nemoc?, 25.5.2007
Ještě k těm mravencům - ti tam zřejmě roznášejí mšice, pokud na maliníku mšice najdete možno ošetřit např. Mospilanem. Jana
Malinik - co je to za nemoc?, 25.5.2007
Máte dvě možnosti, buď je to viróza (maliník trpí celou řadou viróz), pak připadá v úvahu vykopat a spálit nebo je to špatná zásobenost živinami, respektive špatná půdní reakce, u zídky by mohla mít půda alkalickou reakci (opadaná omítka - vysoký... celý příspěvek >
Rezavění thůjí od kmínku, 5.9.2006 Obsahuje fotku
Potýkám se se stejným problém - letos poprve. Thůje máme pomalu třímetrové - ale letos od kmínku reznou. Ale nevím zda opět  obrazí, protože když se těchto rezavých větévek dotknu tak opadávají. Mám věřit tomu, že se  opět na jaře... celý příspěvek >
Moruše - hledám jakékoliv informace, 5.8.2006
Letos jsme moruši převislou černou koupili v zahradnictví v Kostelci nad Černými lesy. je moc pěkná a již letos plodila plodila. Pouze informace u prodavačů nutno brát s rezervou, prodávali ji jako bílou. Jsme nakonec rádi, že je černá, protože plody... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 26.7.2006
Jsem naprostý laik. Mám na zahrádce čtyři hlavy pro okrasu. Letos na jaře jsem zastřihoval výhony za květy. Ze silnějších  odstřižků jsem udělal asi deset řízků tak, že jsem ponechal na horním očku jeden list. Řízky jsem zahrnul do záhonu... celý příspěvek >
Papouščí strom, 11.7.2006
Jestli je to to, co myslím já, tak se jedná o Netýkavku konžskou (impatiens niamniamensis), z rodu netýkavek. Já jsem ji před lety měla a vesměs je to nenáročná kytička na pěstování, která potřebuje často zalévat (lehce vlhká půda - ale ne... celý příspěvek >
trvalky ze semen, 9.7.2006
loni jsem vysela trvalky ze semen a v pohodě přečkaly zimu letos již krásně kvetou
Napadené kosatce, 28.5.2006
Poupata velkokvětých kosatců se nerozvinula. Zjistila jsem, že jsou napadena velkými červy. Můžete mi někdo poradit, co s tím?
Lze zmladit starou meruňku?, 26.5.2006
Hluboké zmlazení meruňkám nesvědčí. S jistotou ale můžeme takto postupovat. Na podzim  lehce okopeme a odplevelíme strom asi v okruhu 1,5m Navezeme dobrý vyzrálý kompost a doplníme i průmyslovým hnojivem  - asi 1/2 kg drasla a asi 1/4 kg... celý příspěvek >
Kdy zastřihnout letošní přírustky na dvouleté meruňce?, 26.5.2006
Meruňka plodí na loňských výhonech  a zkracovaný obrost dá větší úrodu. Od druhého roku po výsadně se používá tzv.  Šittův letní řez - přednosti : větší plodnost a tvorba nového dřeva. Jakmile výhony dosáhnou 50 cm délky, což bývá v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika