Příspěvky uživatele - 217.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pinus Lambertiana a Pinus Couteri, 20.2.2023
Teda, to by bylo senzační :) Docela dlouho jsem sháněk pokroucenku Chief Joseph. Bude to podobný příběh, určitě to někdo někde má, ale bez znalosti těch správných osob je to skoro nadlidský výkon. Zkoušel jsem i import z USA přes fiktivní sídlo a... celý příspěvek >
Thuja smaragd-rezaveni a blednuti vetvicek, 21.10.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám asi podobný problém, tak se připojuji k dotazu na komunitu. Fotky asi hovoří za vše. Jedná se nicméně o to, že thůje (v mém případě Smaragd) jsou na násypu a z duhé strny je plot. Mám je už vysázené asi před 8 mi lety a poměrně se... celý příspěvek >
Černání kaktusu odspodu + otevřená rána, 19.2.2020
Děkuji za rady, pustím se do toho ještě tento týden :-) Přeji pohodový čas. Milan
Černání kaktusu odspodu + otevřená rána, 18.2.2020
Děkuji za příspěvky. Shodujete se tedy na tom, že to zkrátka není přirozené a bylo by dobré to řešit. Je lepší výše uvedený postup zahájit na podzim, kdy je v garáži chladněji nebo to není klíčové? Milan
Černání kaktusu odspodu + otevřená rána, 17.2.2020 Obsahuje fotku
Zdravím vás, přátelé, rád bych vás požádal o radu ohledně kaktusu. Je cca 40 let starý, mám jej v kanceláři cca 2 roky a i když byl od počátku trochu tmavší, poslední dobou si všímám, že odspodu skutečně výrazně černá. Stejně tak jsem si všiml,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika