Příspěvky uživatele - 251.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškození třešně v oblasti roubu, 17.2.2020
Nemám tušení, proč mě neustále zmiňujete. Techniku roubování i očkování zvládám dobře, tato videa mi nic nového nedají. A na profi rychlost štěpování nemám ani v nejmenším potřebu trénovat - o víkendu jsem dorouboval posledních 30 volných podnoží, v... celý příspěvek >
Vrúbľovanie - marhule, 16.2.2020
Ale však já vím, že dělám něco špatně. Taky jsem to zcela jasně napsal.  Jsem si toho vědom, protože teorie naopak očkování doporučuje. Vaše výsledky vám můžu jen závidět. A protože něco dělám špatně (a těžko říct co - když je očko ujmuté, tak... celý příspěvek >
Vedení mladé révy - více možností?, 15.2.2020 Obsahuje fotku
Pěstuji révu úplně poprvé a letos jsem potřeboval začít budovat kmínek, proto jsem trochu brouzdal, a narazil jsem právě na tento modifikovaný Guyotův řez, metodu dle Simonata a Sirche. Předpokládám, že to je to, o čem mluvíte. Dobře to je popsáno... celý příspěvek >
Bokashi druhé kolo, 11.2.2020
Dělal jste pokus s anaerobní tvorbou kompostu - jeho začátek jste vyfotil. Můžu vás poprosit, zda byste pro porovnání také neukázal, jak vypadá výsledek po 3 týdnech? Vytvořil se při zimních - mrazivých teplotách?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika