Příspěvky uživatele - 105.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká může být maximální cukernatost, 21.10.2020
Zesládnou pocitově, když ochutnáme. Na stupnici refraktometru toto štěpení nemá vliv. Alespoň jsem nikdy žádný rozdíl po odležení nenaměřil.
Jaká může být maximální cukernatost, 18.10.2020
Ano měřil, po pár dnech, po týdnu i po 14ti dnech. Téměř bez rozdílu na stupnici Bx. To že se vám zdá, že sládnou znamená, že ztrácí i tu minimální kyselinku, co mají a tím se zdají sladší. Kdyby po utržení sládly nějak markantněji, byl by to asi... celý příspěvek >
Jaká může být maximální cukernatost, 14.10.2020
Jaké hrušky měly prosím cukernatost 24Bx? to je myslím utopie))
Vedení mladé révy - více možností?, 15.2.2020
A ještě jedna otázka, chtěl jsem jak píšu výš ohybat tažeň a nechat těch asi 6 oček. A teď jsem dostal radu, že bych měl střihnout jen na tři očka mezi spodním a drátem nad ním) ty nechat volně růst a nic neohybat. Příští rok mám vybrat z těch tří... celý příspěvek >
Vedení mladé révy - více možností?, 12.2.2020
Nechal jsem jen jeden výhon, chci pouze jeden kmínek. Ostatní jsem vylámal.
Vedení mladé révy - více možností?, 12.2.2020 Obsahuje fotku
Loni zjara jsem vysadil řadu révy, 20 Solarisů, 15 Cabernetu Cortis a několik stolních. Jsem okrajovka, 365mnm. Moštové odrůdy vytvořily během loňského roku krásné letorosty, které jsem poctivě vyvazoval a vylamoval zálistky. Koncem února se na ně... celý příspěvek >
Jesenna vysadba, 7.1.2020
Asi 50 je klidne 52, nebo klidně 54 - nepodstatné. Experimentovat nebudu, místo na 50 zjara a 50 na podzim nemám - výsledek nedůležitý. Jen jsem se zeptal jaké má podzimí vysazení výhody. Děkuji za zdůvodnění. Na jaře jsem si čas na výsadbu udělal a... celý příspěvek >
Jesenna vysadba, 7.1.2020
Jsem vinař amatér, z jara jsem vysadil asi 50 hlav prostokořenných sazenic a v průběhu roku několik kontejnerovaných. Ty jarní jsou z 99% zapěstované s krásným kmímkem někde i přes 1 cm v průměru. Ty kontejnerované musím všechny zjara... celý příspěvek >
Dráty na révu, 25.12.2019 Obsahuje fotku
Plus mínus 825 m.
Dráty na révu, 10.12.2019
To je co by kdyby... originál pozink sloupek taky neobstojí vandalovi. A zlodějovi hroznů se taky nepostaví čelem i když odolává vlhkosti a nekoroduje ani nerezne)) takže trubka taky dobrý :-)
Jaka reva?, 5.12.2019
Roxory úplně v pohodě. Ve vinicich se dávají taky. Na vyvázání kminku raději buzirku a na 4 hlavy a ta struna myslím stačí.
Destilát z medu - zná někdo návod na naložení kvasu?, 3.12.2019
Destilát z medoviny je ale úžasný, a ta vůně a chut po medu je skvostná. Získal jsem pár desítek litrů neprodané medoviny a stálo to za to))
Jaka reva?, 3.12.2019
Souhlas s každým slovem. Chtěl jsem na zbývajících 6 míst z 60ti dát zjara Mulerku, ale prý mám dát Biancu. Tak ji dám. Mám Prim (krásně plodí), Krystal (dost dobré hrozny jak na jídlo, tak na burčák, a zjara jsem dával 30 Solarisů a protože mám rád... celý příspěvek >
Jak dál stříhat vinnou révu?, 6.11.2019
publikace "Réva vinná pro malopěstitele" na téměř vše odpoví. (díky Pane Pavloušek a kolektive)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika