Příspěvky uživatele - 73.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory se předčasně rozváří - co s tím?, 15.2.2020
Poměr NPK v hnoji a kompostu je pro brambory natolik vyvážený, že o přehnojení dusíkem nelze v tomto případě hovořit. N/K poměr můžete rozhodit jedině v případě použití dusíkatých průmyslových hnojiv. Brambory se dají pěstovat i v čistém vyzrálém... celý příspěvek >
Jednouplodící maliník, 15.2.2020
Ano, neremontující maliník výšky nad 1 m bez podpory pěstovat nejde. Bez opory se pěstují pouze remontující odrůdy (např. Polka) v technologii pro jednosezónní strojní sklizeň. Tedy na jaře se celá plocha sežne mulčovačem a tím se "obětuje" první... celý příspěvek >
Brambory se předčasně rozváří - co s tím?, 15.2.2020
Dle mého názoru se jedná o záměnu odrůdy a vyselektování této příměsi do převahy ve vlastní sadbě. K Rosaře (AB) je takto do páru Laura (CB) a další. V malé míře může varný typ ovlivnit dostupnost draslíku. V první řadě proto doporučuji nákup... celý příspěvek >
Řez mladé broskvoně, 3.1.2020
Je dobré, že jste uvedl název odrůdy a podnož. Satuen na St. Julien má snahu přeplozovat a zababčit. Je proto nutné provádět redukci úrody prostřihnutím korunky velmi razantně. Při dlouhém řezu odstraníte až pět větví ze šesti a dále po násadě plodů... celý příspěvek >
Plodnost jednoletého dřeva na víceletém, 4.4.2014
Děkuji za odpovědi, myslel jsem si to podobně ale chtěl jsem znát i názory jiných.
Plodnost jednoletého dřeva na víceletém, 3.4.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s tím, jak plodí jednoleté dřevo vyrůstajícího z víceletého dřeva. Stříhal jsem neudržovanou hlavičku a bylo prakticky nemožné řezat na tažně na dvouletém dřevě. Zvolil jsem proto... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika