Příspěvky uživatele - 79.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování zeleniny v dvojkombinaci/trojkombinaci, 18.2.2020
Dobrý den, ráda bych požádala o radu při pěstování v dvoj/trojkombinaci na jednom záhoně, kdy se plodiny vzájemně ovlivňují/podporují, například mrkev + ředkvička + případně cibule kolem. Nechci praktikovat divoký rozhoz, ráda bych nějak... celý příspěvek >
Mělnické nakladačky - stará odrůda, 13.2.2020
Velmi Vám děkuji za radu. Ano, chci je zkusit protože, jak jsem psala, "patří na Mělník". Nepočítám u nich s velkým výnosem oproti novým odrůdám, možná, že je napadne plíseň, ale možná, že se jim doma bude dařit:-) Je to takový trochu... celý příspěvek >
Mělnické nakladačky - stará odrůda, 12.2.2020
Já vím a proto bych ji ráda získala, neboť k nám "patří":-)
Mělnické nakladačky - stará odrůda, 12.2.2020
Dobrý den, nepěstuje prosím někdo tradiční krajovou odrůdu Mělnická nakladačka? Je již vyřazena z prodeje. Ráda bych získala "čerstvá" semínka (zakoupím). Na internetu se dají sehnat z jednoho zdroje, nicméně jsou velmi drahá a také již přes dva roky... celý příspěvek >
Ptačí jeřáb / jeřáb sladkoplodý - má někdo na zahradě?, 29.1.2020
Děkuji moc za reakci. Já si taky právě nejsem jistá: někde píší - tak jako psal diskutující výše - že je mu to jedno, že právě snese i suché půdy. Někdě zase naopak. Strom se mi moc líbí, ale nechci, aby živořil - a také bych nerada "ztrácela čas" či... celý příspěvek >
Ptačí jeřáb / jeřáb sladkoplodý - má někdo na zahradě?, 29.1.2020
Dobrý den, ráda bych zasadila na zahradě jeřáb ptačí (obecný) nebo jeřáb sladkoplodý moravský. Chtěla jsem se zeptat, pokud někdo tyto stromy také má, jaký má roční přírůstky (jak rychle roste) a jak snáší přísušky? Vytvoří si korunu sám nebo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika