Příspěvky uživatele - 105.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Královna vinic (královna vinohradu), 11.2.2020 Obsahuje fotku
Foti
Odrůda Královna vinic (královna vinohradu), 11.2.2020
Ja mohu doporucit odrudu Arkadia, druhym rokem 10 kilo a hrozny viz foto. 270 m. n.m.
Rez hrušňová - bio ochrana, 8.2.2020
Ja ji natrhala., uvarila nechala v nalevu cca den. Potom zredila asi 20% preslicky ku vode. Nekde jsem to vycetla, mi to pomohlo perfektne. Jen by se melo strikat po kazdem vetsim desti, coz minuly rok vyslo- neprselo. Jestli je to jedovate tak, aby... celý příspěvek >
Řez hrušní, 2.2.2020 Obsahuje fotku
Dobry den, poradi mi nekdo jak zastrihnout hrusen Wiliamsovou. Vubec tomu nerozumim. Prvni rok jí meco slehlo, prezila. Druhy rok ji zlomil poletujici polykarbonat, prezila. Tak myslim ze uz snad nic nebude hrozit, ale chtela bych ji pomoci odbornym... celý příspěvek >
Rez hrušňová - bio ochrana, 27.1.2020
Dobry den, me pomohl vyluh z preslicky. Zabralo mi to skoro 100%. Jen jsem strikala cca 5x az 6x.
Co to je?, 19.1.2020
Ja mam dva mlade stromky hrusne. Zkusila jsem postrik vyluh z preslicky, aplikace 4-5 behem vegetace x naredeny, a rez se mi objevila jen na trech listkach i kdyz v predchozim roce byli rzi hruskovou obsypany. Uvidim letos..
Hrušně - vysadit či ne?, 19.1.2020
Dobry den, ja taky vysadila dve hrusne. Jsem laik. Prvni rok taky cele rezave. Druhy rok jsem zkusila postrikem -vyluh z preslicky cca 4-5 x behem roka a na hrusnich byla rez jen na dvou liistkach i kdyz u souseda cela rezava... Uvidim letos.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika