Příspěvky uživatele - 210.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost broskvoně 2020, 7.2.2020 Obsahuje fotku
w
Kadeřavost broskvoně 2020, 7.2.2020 Obsahuje fotku
q
Kadeřavost broskvoně 2020, 7.2.2020
Foto přikládám. Po zevrbnější kontrole jsem zjistil, že množství větviček je poškozených nebo uplně uschlých od zřejmě lonské moniliové spály nebo co to bylo :(
Kadeřavost broskvoně 2020, 6.2.2020
U mě v Jižních Čechách (680 m.n.)jsem to asi přošvihl. O víkendu byly už nějaké listy vidět, nekteré i dva cm venku. Ted zase silně mrzne a je tu deset cm sněhu, tak nevím co s tím. Má smysl jestě čekat na oteplení a pak postříkat? Myslím, že z toho... celý příspěvek >
Choroba broskvoně, 22.5.2019
Děkuji.
Choroba broskvoně, 22.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit co se mi dějě s cca 7letou broskvoní. Mladé větvičky jakoby v půlce plesnivějí a zasychají, na listech je videt občas plísen a sem tam mšice. Napadena je cca čtvrtina všech drobnějších větviček. Na kadeřavost jsem... celý příspěvek >
Nemoc králíků, 31.12.2016
Některé jsem stihl jeste zabít, tyto játra jsou ze živého jedince. Postupovalo to velice rychle a králíky mám na chalupe, kde jsem jen kazdý druhý den. Na myxomatozu mi to moc nesedí vzhledek k absencei typických příznaků a navíc bych ji neočekával... celý příspěvek >
Nemoc králíků, 31.12.2016 Obsahuje fotku
Fotka jater
Nemoc králíků, 31.12.2016
Dobrý den, za poslední tři dny mi zemřeli všichni králíci mladší 8 měsíců cca 10 kusu od 3,5 měsíců do 8 měsíců.Chovní kusy zatím žijí. Přiznaky prakticky žádné, chut k jídlu normální, snad větší žízen. Po smrti jsem vypozoroval u některých králíků... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 14.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, je možné, že už mám na rajčatech ve foliáku plíseň bramborovou? Rajčata tam jsou zasazena teprve 9 dní. Snažím se větrat a nezalívat na list. Dá se to jestě nějak zachránit, nebo je postřik již zbytečný?
Co si myslíte o pevnosti a vhodnosti foliovníku svařeného z roxorů 12 mm?, 4.4.2015
Díky za reakci, mel jsem v umyslu svařit konstrukci ve tvaru A a a podélne navařit nekolik dalších roxorů aby to bylo dostatečně pevné a celé to přivařit asi na rám z lešenářských trubek nebo na nejakou kolejnici. Ostré hrany jsem chtěl částečně... celý příspěvek >
Co si myslíte o pevnosti a vhodnosti foliovníku svařeného z roxorů 12 mm?, 4.4.2015
Chtěl bych svařit foliovník z roxorů, jelikož mi minulý týden z foliovníku z baumaxu zbyla při tech vichřicích jen hromádka šrotu. Ale nerad bych budoval nějakou blbost. Co si myslíte? Při správném ukotvení by takovýto foliovník mel vydržet i silnou... celý příspěvek >
Choroba (plíseň) cibule, 12.7.2014 Obsahuje fotku
Na horní cibuli začínající hniloba. Na spodní zničené kořeny.
Choroba (plíseň) cibule, 12.7.2014 Obsahuje fotku
ještě nat
Choroba (plíseň) cibule, 12.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na cibuli ze sazečky (Všetana, na Stuttgartu zatím ne) se mi objevuje plíseň viz obrázky. Postupuje vždy od kořenů a rostlina uhnívá. Obvykle se v podpučí kořenů objeví i nějaký drobný červík. Denně vytrnu dvě až tři shnilé cibule. Sazečka... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika