Příspěvky uživatele - 224.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ztráta červeného zabarvení u japonského javoru, 2.5.2012
Mám odrůdu ATROPURPUREUM, je na zahradě už asi 10let, dříve zůstával tmavě červený celý vegetační rok, takhle ztrácí barvu až poslední 3 roky, předtím to nedělal. Martina
Ztráta červeného zabarvení u japonského javoru, 30.4.2012
Dobrý den, trápí mě japonský javor, každoročně na jaře vyžene krásné výhony s listy tmavě vínově červenými - KRÁSA, ale postupně během asi 1 měsíce červené zabarvení úplně ztratí - zezelená a zbytek roku je zelený - dost NUDA. Moje švagrová má... celý příspěvek >
Jaké trvalky do suché půdy?, 15.11.2008
určitě by se daly použít mateřídoušky, rozchodníky
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 8.11.2008
Nevím, zda se to panu Jardovi bude líbit, ale já použiju velkou část posečené trávy jako mulč. Jinými slovy se mi to kompostuje přímo na záhonu. Půdní živočichové a mikroorganismy to průběžně zpracovávají na humus a uvolňují živiny do půdy. ... celý příspěvek >
Plnokvěté surfinie - kolik do truhlíku?, 16.6.2008
Souhlasím s poslední zprávou, pěstuju je už několik let, vždycky pouze dvě v truhlíku 60cm dlouhém. Každoročně jsou úžasné, hnojím při každém zalití a obratem jsou truhlíky plné. Hodně zdaru.
Kuna v rajčatech, 30.4.2008
Trochu lidských vlasů se může také zavázat do kousků starých sil. punčoch a rozvěsit po okolí, např. po plotě. Odežene to kuny i od kurníků a chrání slepice. ;o)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika